Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
C Z A S |
||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | |||||
1 | Pulczyński Emil | 2' | 3 | 3 | 23 |
59,56 60,98 59,36 59,06 60,89 59,33 59,30 60,16 59,76 60,45 60,63 59,05 60,53 62,38 61,81 |
|||||||||||||
2 | Pulczyński Kamil | 3 | 1 | 2' | 3 | ||||||||||||||
3 | Przedpełski Paweł | 2 | - | 3 | 1 | d2 | |||||||||||||
16 | Ajtner-Gollob Oskar | 0 | |||||||||||||||||
4 | Gała Adrian | 0 | 1 | 0 | 2 | 20 | |||||||||||||
5 | Lisiecki Wojciech | 1 | 3 | 2' | 1 | ||||||||||||||
6 | Fajfer Oskar | 2' | 3 | 3 | 2 | ||||||||||||||
17 | - | ||||||||||||||||||
7 | Jóźwik Karol | 0 | - | 1 | 0 | 12 | |||||||||||||
8 | Bietracki Bartosz | 1 | - | 1 | 1 | ||||||||||||||
9 | Woźniak Szymon | 0 | 2 | 2 | 2 | ||||||||||||||
18 | Curyło Mikołaj | 1 | 1 | ||||||||||||||||
10 | Cyfer Adrian | 2' | 2 | 3 | 2 | 16 | |||||||||||||
11 | Cyran Łukasz | 3 | 3 | 0 | 0 | ||||||||||||||
12 | Kaczmarek Łukasz | u | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||
19 | Walasek Tomasz | ||||||||||||||||||
13 | Pawlicki Piotr | 3 | 3 | 3 | 3 | 19 | |||||||||||||
14 | Nowak Marcin | u | 1 | 1 | 2' | ||||||||||||||
15 | Kaczmarek Daniel | 2 | 0 | - | 1 | ||||||||||||||
20 | Piosicki Michał | 0 | |||||||||||||||||
sędzia: Piotr Nowak |
|||||||||||||||||||
Po biegu 10 sędzia ustala kolejność drużyn
przydzielając im miejsca od 1 do 5 i dokonuje losowania dla biegów 11-15
jednego z dwóch zestawów par startowych. Do ustalania kolejności drużyn po
biegu 10 art. 829 ust. 6 stosuje się odpowiednio. Numery w zestawach par dla biegów 11-15 oznaczają miejsca poszczególnych drużyn w klasyfikacji po biegu 10. Kierownicy drużyn nominują zawodników do biegów 11-15. Łączna liczba startów zawodnika nie może być większa niż 4. |
3 | 5 | 2 | 4 | 1 | Zestaw 1 | |||||||||||||
4 | 1 | 3 | 5 | 2 | |||||||||||||||
3 | 5 | 2 | 4 | 1 | |||||||||||||||
4 | 1 | 3 | 5 | 2 | |||||||||||||||
5 | 2 | 3 | 4 | 1 | Zestaw 2 | ||||||||||||||
3 | 4 | 1 | 5 | 2 | |||||||||||||||
5 | 2 | 3 | 4 | 1 | |||||||||||||||
2 | 4 | 1 | 5 | 2 | |||||||||||||||
T ; Taśma
K ; Kontuzja
DS ; Def Start
D ; Defekt
U ; Upadek
W ; Wykluczenie
SU ; Spowodował U
SS ; Świeca Start
CZ ; Przekroczenie Czasu 2 F ; Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P ; Powtórka Biegu "-" ; zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po 1 turnieju grupa północ |
||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Toruń | 4 | 23 |
Gniezno | 3 | 20 |
Leszno | 2 | 19 |
Gorzów | 1 | 16 |
Bydgoszcz | 0 | 12 |