Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |||||
1 | Kostro Tadeusz | 2 | 1 | 2 | 1 | 10 |
66,96 66,87 66,29 66,64 66,80 67,29 66,86 67,67 67,11 68,60 68,08 67,17 67,94 68,49 68,48 67,98 68,14 68,09 68,34 69,29 69,89 |
||||||||||||||||||
2 | Lesiak Łukasz | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
3 | Mazur Edward | 0 | 1' | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||
22 | Madej Arkadiusz | ||||||||||||||||||||||||
4 | Lampart Dawid | 3 | 2 | 3 | 3 | 18 | |||||||||||||||||||
5 | Kret Łukasz | 1 | 1 | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
6 | Prokop Kamil | u | 1 | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
23 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||||
7 | Malitowski Patryk | 3 | 3 | 1 | 2' | 18 | |||||||||||||||||||
8 | Gradka Mateusz | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||||||||||||||||||
9 | Kociemba Patryk | 1 | 3 | 2 | 0 | ||||||||||||||||||||
24 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||||
10 | Czaja Artur | 2 | 3 | 3 | 2 | 19 | |||||||||||||||||||
11 | Malczewski Rafał | 1' | cz | - | - | ||||||||||||||||||||
12 | Bubel Marcin | 2' | 2 | 0 | 1' | ||||||||||||||||||||
25 | Kajzer Marcel | 1 | 2' | ||||||||||||||||||||||
13 | Musielak Toboasz | 1 | 1 | 2 | 1 | 9 | |||||||||||||||||||
14 | Łukaszewski
Mateusz (gość - pkt nie liczone w klasyf) |
0 | 2 | 0 | 2' | ||||||||||||||||||||
15 | Nowak Marcin | u/w | 1' | 3 | 0 | ||||||||||||||||||||
26 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||||
16 | Pulczyński Emil | 2' | 3 | 3 | 3 | 22 | |||||||||||||||||||
17 | Pulczyński Kamil | 3 | 2 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||||
18 | Przedpełski Łukasz | 0 | 1 | 1 | 0 | ||||||||||||||||||||
27 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||||
19 | Dudek Patryk | 2' | 3 | 2' | 3 | 26 | |||||||||||||||||||
20 | Rogowski Kacper | 3 | 3 | 2' | 1 | ||||||||||||||||||||
21 | Strzelec Adam | 1 | 0 | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
28 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||||
sędzia: Arkadiusz Kuśmierz |
Tor A | Tor B | Tor C | Tor D |
T ; Taśma | K ; Kontuzja | ||
DS ; Def Start | D ; Defekt | ||
U ; Upadek | W ; Wykluczenie | ||
SU ; Spowodował U | SS ; Świeca Start | ||
CZ ; Przekroczenie Czasu 2 | |||
F ; Falstart (nierówny start) | |||
2x ; dwa koła poza wew. linią toru | |||
P ; Powtórka Biegu | |||
"-" ; zawodnik nie wystartował w biegu |
Tabela ligi juniorów po 7 turniejach | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Falubaz Zielona Góra | 34,50 | +139 |
Unibax Toruń | 25,50 | +121 |
Unia Leszno | 20,50 | +116 |
Włókniarz Częstochowa | 20 | +113 |
WTS Sparta Wrocław | 16,5 | +101 |
Stal Gorzów | 13,5 | +101 |
Stal Rzeszów | 10,5 | +101 |
Unia Tarnów | 6 | +79 |