Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |||||
1 | Lampart Dawid | d1 | 3 | 2 | 3 | 15 |
63,88 62,98 62,28 62,12 62,73 62,80 61,59 61,47 63,22 62,45 62,32 62,28 62,42 62,38 63,31 62,82 63,47 62,43 63,28 61,16 60,41 |
||||||||||||||||||
2 | Kret Łukasz | 2 | 2 | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||
3 | Prokop Kamil | u/w | u4 | t | d | ||||||||||||||||||||
22 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||||
4 | Kostro Tadeusz | 3 | 3 | 2 | 1 | 14 | |||||||||||||||||||
5 | Lesiak Łukasz | 1 | 0 | 1' | - | ||||||||||||||||||||
6 | Mazur Edward | u/w | d4 | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||
23 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||||
7 | Michalski Damian | 0 | 2 | 0 | 1 | 19 | |||||||||||||||||||
8 | Musielak Tobiasz | 2 | 3 | 2' | 3 | ||||||||||||||||||||
9 | Nowak Marcin | 1 | 1 | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||
24 | Urbański Paweł | ||||||||||||||||||||||||
10 | Dudek Patryk | 3 | 2' | t | 3 | 25 | |||||||||||||||||||
11 | Sówka Łukasz | 1 | 1 | 2' | 2 | ||||||||||||||||||||
12 | Rogowski Kacper | 3 | 3 | 3 | 2' | ||||||||||||||||||||
25 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||||
13 | Malitowski Patryk | 3 | t | 3 | 2 | 17 | |||||||||||||||||||
14 | Gradka Mateusz | 1 | 2 | 2' | u/w | ||||||||||||||||||||
15 | Kociemba Patryk | 1 | 0 | 3 | 0 | ||||||||||||||||||||
26 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||||
16 | Kaczmarek Łukasz | 0 | d3 | 0 | 0 | 11 | |||||||||||||||||||
17 | brak zawodnika | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||
18 | Cyfer Adrian | 1 | 1 | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||
27 | Parys Paweł | 2 | 0 | 3 | 0 | ||||||||||||||||||||
19 | Czaja Artur | 1 | 2' | 3 | 3 | 23 | |||||||||||||||||||
20 | Malczewski Patryk | 2 | 3 | 0 | 2' | ||||||||||||||||||||
21 | Bubel Marcin | 3 | 1 | 1 | 2' | ||||||||||||||||||||
28 | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||||
sędzia: Ryszard Bryła |
Tor A | Tor B | Tor C | Tor D |
T ; Taśma | K ; Kontuzja | ||
DS ; Def Start | D ; Defekt | ||
U ; Upadek | W ; Wykluczenie | ||
SU ; Spowodował U | SS ; Świeca Start | ||
CZ ; Przekroczenie Czasu 2 | |||
F ; Falstart (nierówny start) | |||
2x ; dwa koła poza wew. linią toru | |||
P ; Powtórka Biegu | |||
"-" ; zawodnik nie wystartował w biegu |
Tabela ligi juniorów po 4 turniejach | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Unia Leszno | 18 | +89 |
Falubaz Zielona Góra | 16,5 | +70 |
Stal Gorzów | 13,5 | +74 |
Unibax Toruń | 11,5 | +58 |
WTS Sparta Wrocław | 10 | +64 |
Włókniarz Częstochowa | 9,5 | +57 |
Stal Rzeszów | 3 | +48 |
Unia Tarnów | 2 | +38 |