Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |||||
1 | Kobrin Andriej | 2 | d4 | - | 0 | - | 15 | 61,97 | |||||||||||||||||
2 | Szymko Marcel | 0 | 2' | d4 | 0 | 61,82 | |||||||||||||||||||
3 | Sperz Damian | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 60,93 | ||||||||||||||||||
4 | Adamczak Damian | 1 | 1 | - | 2 | 0 | 14 | 62,36 | |||||||||||||||||
5 | Curyło Mikołaj | 3 | d4 | 0 | 1 | 62,11 | |||||||||||||||||||
6 | Woźniak Szymon | 2 | 2 | 1 | 1' | 60,90 | |||||||||||||||||||
7 | Janowski Maciej | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 15 | 62,84 | |||||||||||||||||
8 | Malitowski Patryk | 0 | 1 | 0 | 0 | 63,25 | |||||||||||||||||||
9 | Rowiński Michał | u/w | - | - | 62,34 | ||||||||||||||||||||
10 | Pulczyński Emil | 1' | ds | 1 | 3 | 3 | 19 | 61,25 | |||||||||||||||||
11 | Pulczyński Kamil | 2 | 1 | 0 | - | 61,91 | |||||||||||||||||||
12 | Celmer Damian | 2 | 3 | 2' | 1 | 61,80 | |||||||||||||||||||
13 | Musielak Sławomir | 3 | T | 3 | 2 | 1 | 23 | 60,96 | |||||||||||||||||
14 | Łukaszewski Mateusz | - | 0 | - | - | 61,90 | |||||||||||||||||||
15 | Pawlicki Przemysław | 2' | 3 | 3 | 2' | 1' | 3 | 61,09 | |||||||||||||||||
16 | Piekarski Marcin | 0 | 3 | 1' | 3 | 0 | 18 | 62,46 | |||||||||||||||||
17 | Miturski Borys | 1 | 2' | 2 | 2 | 61,16 | |||||||||||||||||||
18 | Osmólski Adrian | 1 | 3 | 0 | 60,81 | ||||||||||||||||||||
19 | Zmarzlik Paweł | 2 | 0 | 3 | 1 | - | 21 | 62,13 | |||||||||||||||||
20 | Szewczykowski Adrian | 1 | 2 | 2' | 3 | 62,16 | |||||||||||||||||||
21 | Cyran Łukasz | 2 | 1' | 2 | 2' | 61,41 | |||||||||||||||||||
sędzia: Józef Piekarski |
|||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po VI rundzie | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Unia Leszno | 28,5 | 119 |
Stal Gorzów | 22 | 102 |
Włókniarz Częstochowa | 20,5 | 117 |
Falubaz Zielona Góra | 19,5 | 109 |
Unibax Toruń | 19 | 97 |
Polonia Bydgoszcz | 7 | 73 |
Wybrzeże Gdańsk | 5 | 66 |
Atlas Wrocław | 4,5 | 63 |