Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |||||
1 | brak zawodnika | - | - | - | - | - | 11 | 67,86 | |||||||||||||||||
2 | Malitowski Patryk | 1 | d4 | 2 | 1 | 64,91 | |||||||||||||||||||
3 | Rowiński Michał | 2 | 2 | 1 | d4 | 2 | 66,38 | ||||||||||||||||||
4 | Musielak Sławomir | 3 | 2' | 1 | 1 | 1' | 22 | 64,87 | |||||||||||||||||
5 | Łukaszewski Mateusz | d2 | 0 | - | - | 65,77 | |||||||||||||||||||
6 | Pawlicki Przemysław | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 65,71 | ||||||||||||||||||
7 | Pulczyński Emil | 2 | d3 | 3 | 1' | - | 17 | 65,46 | |||||||||||||||||
8 | Lampkowski Mateusz | 1' | 3 | 1 | 1 | 66,59 | |||||||||||||||||||
9 | Celmer Damian | 1 | 2' | 2 | 0 | 64,46 | |||||||||||||||||||
10 | Piekarski Marcin | 0 | 3 | 2 | 3 | 3 | 21 | 66,65 | |||||||||||||||||
11 | Miturski Borys | 3 | 2 | 1 | d1 | 65,98 | |||||||||||||||||||
12 | Osmólski Adrian | 1 | 1' | 2' | 65,30 | ||||||||||||||||||||
13 | brak zawodnika | - | - | - | - | - | 22 | 65,73 | |||||||||||||||||
14 | Szewczykowski Adrian | 2' | 3 | 2 | 2' | 66,45 | |||||||||||||||||||
15 | Cyran Łukasz | 3 | 2 | 2' | 0 | 3 | 3 | 67,50 | |||||||||||||||||
16 | Szymko Cyprian | 0 | 0 | - | 0 | 2 | 13 | 65,32 | |||||||||||||||||
17 | Szymko Marcel | 1 | 1 | 0 | u/w | 65,55 | |||||||||||||||||||
18 | Sperz Damian | 2 | 3 | 2 | 2 | 67,01 | |||||||||||||||||||
19 | Dudek Patryk | 3 | 3 | u1 | 3 | 3 | 18 | 64,57 | |||||||||||||||||
20 | Baniak Janusz | 1 | 1 | 3 | 0 | 66,12 | |||||||||||||||||||
21 | Łukowiak Mateusz | 1 | 0 | 0 | 66,15 | ||||||||||||||||||||
sędzia: Artur Kuśmierz |
Tor A | Tor B | Tor C | Tor D |
T ; Taśma | K ; Kontuzja | ||
DS ; Def Start | D ; Defekt | ||
U ; Upadek | W ; Wykluczenie | ||
SU ; Spowodował U | SS ; Świeca Start | ||
CZ ; Przekroczenie Czasu 2 | |||
F ; Falstart (nierówny start) | |||
2x ; dwa koła poza wew. linią toru | |||
P ; Powtórka Biegu | |||
"-" ; zawodnik nie wystartował w biegu |
Tabela ligi juniorów po IV rundzie | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Unia Leszno | 22,5 | 96 |
Falubaz Zielona Góra | 16,5 | 89 |
Włókniarz Częstochowa | 13,5 | 78 |
Stal Gorzów | 11 | 57 |
Unibax Toruń | 10 | 56 |
Polonia Bydgoszcz | 7 | 49 |
Wybrzeże Gdańsk | 2,5 | 37 |
Atlas Wrocław | 1 | 33 |