Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |||||
1 | Miturski Borys | 3 | 2 | 1' | 3 | 2 | 19 | 70,10 | |||||||||||||||||
2 | Piekarski Marcin | 0 | 3 | 2 | 1' | 68,80 | |||||||||||||||||||
3 | Cieslar Kamil | 0 | 2' | 0 | 68,30 | ||||||||||||||||||||
4 | Dudek Patryk | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 19 | 66,40 | |||||||||||||||||
5 | Baniak Janusz | 1' | 1' | 1' | 0 | 67,30 | |||||||||||||||||||
6 | Łukowiak Mateusz | 2' | 2 | 0 | 70,10 | ||||||||||||||||||||
7 | Szymko Marcel | 2' | 1 | 0 | 1 | 1 | 10 | 67,00 | |||||||||||||||||
8 | brak zawodnika | - | - | - | - | 69,20 | |||||||||||||||||||
9 | Korbin Andriej | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | ds | 67,10 | |||||||||||||||||
10 | Rowiński Michał | - | w | 0 | 0 | su/w | 16 | 68,20 | |||||||||||||||||
11 | Malitowski Patryk | 1 | 0 | - | u/ns | 68,40 | |||||||||||||||||||
12 | Janowski Maciej | d1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 68,10 | |||||||||||||||||
13 | Woźniak Szymon | 1 | 1 | 3 | 1' | 3 | 20 | 68,50 | |||||||||||||||||
14 | Curyło Mikołaj | 0 | 2' | - | - | 66,00 | |||||||||||||||||||
15 | Adamczak Damian | 2 | 3 | 0 | 2 | 2' | 68,30 | ||||||||||||||||||
16 | Pulczyński Emil | 3 | 0 | - | 2 | u/ns | 20 | 67,50 | |||||||||||||||||
17 | Lampkowski Mateusz | 2' | 0 | 2' | 2 | 67,50 | |||||||||||||||||||
18 | Celmer Damian | 1 | 3 | 3 | 1' | 1 | 66,90 | ||||||||||||||||||
19 | Pawlicki Przemysław | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 22 | 67,80 | |||||||||||||||||
20 | Adamczewski Kamil | - | 1 | - | - | 69,70 | |||||||||||||||||||
21 | Musielak Sławomir | 1 | 2' | d2 | 1' | 2' | 1 | 68,10 | |||||||||||||||||
sędzia: Marek Smyła |
Tor A | Tor B | Tor C | Tor D |
T ; Taśma | K ; Kontuzja | ||
DS ; Def Start | D ; Defekt | ||
U ; Upadek | W ; Wykluczenie | ||
SU ; Spowodował U | SS ; Świeca Start | ||
CZ ; Przekroczenie Czasu 2 | |||
F ; Falstart (nierówny start) | |||
2x ; dwa koła poza wew. linią toru | |||
P ; Powtórka Biegu | |||
"-" ; zawodnik nie wystartował w biegu |
Tabela ligi juniorów po III rundzie | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Unia Leszno | 17 | 74 |
Falubaz Zielona Góra | 13,5 | 71 |
Włókniarz Częstochowa | 9,5 | 57 |
Unibax Toruń | 8 | 39 |
Polonia Bydgoszcz | 7 | 49 |
Stal Gorzów | 5,5 | 35 |
Wybrzeże Gdańsk | 1,5 | 24 |
Atlas Wrocław | 1 | 22 |