Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
C Z A S |
||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |||||
1 | Pawlicki Przemysław | 3 | 2' | 2' | 3 | T | 27 | 63,44 | |||||||||||||||||
2 | Musielak Tobiasz | 2 | 2' | - | - | 62,94 | |||||||||||||||||||
3 | Musielak Sławomir | 3 | 3 | 3 | 2' | 2 | 63,21 | ||||||||||||||||||
4 | brak zawodnika | - | - | - | - | - | - | 63,44 | |||||||||||||||||
5 | brak zawodnika | - | - | - | - | 64,53 | |||||||||||||||||||
6 | brak zawodnika | - | - | - | 62,72 | ||||||||||||||||||||
7 | Woźniak Szymon | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 15 | 63,60 | |||||||||||||||||
8 | Adamczak Damian | 0 | 0 | - | 2 | 63,75 | |||||||||||||||||||
9 | Curyło Mikołaj | 3 | 1 | 1 | 0 | 64,05 | |||||||||||||||||||
10 | Dudek Patryk | 1 | 2' | - | 3 | 3 | 24 | 64,05 | |||||||||||||||||
11 | Baniak Janusz | 3 | 2' | 1' | u/w | 63,72 | |||||||||||||||||||
12 | Zengota Grzegorz | 3 | 3 | 2 | 1 | 65,34 | |||||||||||||||||||
13 | Lampkowski Mateusz | 3 | 1 | 2 | 1 | 3 | 19 | 65,81 | |||||||||||||||||
14 | Celmer Damian | 1 | 3 | 3 | 1 | 64,91 | |||||||||||||||||||
15 | Pulczyński Emil | 0 | 1 | 0 | 64,53 | ||||||||||||||||||||
16 | Zmarzlik Paweł | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 16 | 65,90 | |||||||||||||||||
17 | brak zawodnika | - | - | - | - | 64,87 | |||||||||||||||||||
18 | Szewczykowski Adrian | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 62,87 | |||||||||||||||||
19 | Miturski Borys | d3 | 2 | 3 | 2' | 2 | 19 | 65,43 | |||||||||||||||||
20 | Piekarski Marcin | 1 | 2 | 0 | 3 | 65,19 | |||||||||||||||||||
21 | Cieślar Kamil | 1 | 0 | 3 | 64,90 | ||||||||||||||||||||
sędzia: Ryszard Bryła |
|||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po I rundzie | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Unia Leszno | 6 | 27 |
Falubaz Zielona Góra | 5 | 24 |
Włókniarz Częstochowa | 3,5 | 19 |
Unibax Toruń | 3,5 | 19 |
Caelum Stal Gorzów | 2 | 16 |
Polonia Bydgoszcz | 1 | 15 |
Atlas Wrocław | 0 | 0 |
Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 |