Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |||||
1 | Celmer Damian | Toruń | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | - | 8 | 67,35 | |||||||||||||||
2 | Pulczyński Kamil | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 2 | 68,09 | |||||||||||||||||
15R | Pieniążek Oskar | 0 | 0 | 66,81 | |||||||||||||||||||||
3 | Lampart Dawid | Rzeszów | 2 | 2 | - | - | 3 | - | 27 | 66,63 | |||||||||||||||
4 | Szostek Mateusz | - | - | 2 | 2 | - | 1 | 66,68 | |||||||||||||||||
16R | Vaculik Martin | 3 | 1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 67,81 | |||||||||||||||||
5 | Zengota Grzegorz | Zielona Góra | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 14 | 65,96 | |||||||||||||||
6 | Baniak Krzysztof | u/w | - | - | - | - | 1 | 66,62 | |||||||||||||||||
17R | Dudek Patryk | 0 | 2 | 0 | 0 | 68,34 | |||||||||||||||||||
7 | Kowalczyk Mateusz | Częstochowa | t | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 15 | 66,50 | |||||||||||||||
8 | Cieślar Kamil | 3 | 2 | d3 | 0 | 3 | 1 | 67,50 | |||||||||||||||||
18R | brak zawodnika | 66,81 | |||||||||||||||||||||||
9 | Kiełbasa Szymon | Tarnów | 1 | d4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 14 | 65,79 | |||||||||||||||
10 | Ciesielski Mateusz | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 66,19 | |||||||||||||||||
19R | brak zawodnika | 67,94 | |||||||||||||||||||||||
11 | Szewczykowski Adrian | Gorzów | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 | 3 | 19 | 66,50 | |||||||||||||||
12 | Cyran Łukasz | 2 | u4 | 1 | 1 | 0 | - | 67,00 | |||||||||||||||||
20R | Mikorski Mateusz | 0 | 68,03 | ||||||||||||||||||||||
13 | Pawlicki Przemysław | Leszno | 3 | 3 | - | 3 | - | u/w | 25 | 67,25 | |||||||||||||||
14 | Kasprzak Krzysztof | 2 | - | 3 | - | 3 | 2 | 68,66 | |||||||||||||||||
21R | Musielak Sławomir | 1 | 2 | 2 | 1 | 68,03 | |||||||||||||||||||
sędzia: Jan Banasiak |
|||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po VIII rundzie | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Unia Leszno | 36 | +165 |
Marma Stal Rzeszów | 28,5 | +153 |
WKS Atlas Wrocław | 24 | +131 |
ZKŻ Kronopol Zielona Góra | 23 | +130 |
Caelum Stal Gorzów | 20 | +112 |
Unia Tarnów | 14,5 | +110 |
Złomrex Włókniarz Częstochowa | 11,5 | +100 |
KST Unibax Toruń | 10,5 | +94 |