Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |||||
1 | Kowalczyk Mateusz | Częstochowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 64,00 | |||||||||||||||
2 | Cieślar Kamil | 0 | 1 | 1 | d4 | 2 | 1 | 62,03 | |||||||||||||||||
15R | brak zawodnika | 61,06 | |||||||||||||||||||||||
3 | Szewczykowski Adrian | Gorzów | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 3 | 21 | 61,60 | |||||||||||||||
4 | Cyran Łukasz | 3 | 1 | - | 2 | 0 | 1 | 61,75 | |||||||||||||||||
16R | Zmarzlik Paweł | 1 | 62,59 | ||||||||||||||||||||||
5 | Kiełbasa Szymon | Tarnów | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 17 | 61,53 | |||||||||||||||
6 | Kostro Tadeusz | 1 | 0 | 3 | 0 | su/w | - | 62,13 | |||||||||||||||||
17R | brak zawodnika | 62,19 | |||||||||||||||||||||||
7 | Celmer Damian | Toruń | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | d2 | 16 | 61,32 | |||||||||||||||
8 | Pulczyński Kamil | w/u | - | 0 | u4 | 3 | 1 | 61,60 | |||||||||||||||||
18R | Wisniewski Adam | 63,25 | |||||||||||||||||||||||
9 | Zengota Grzegorz | Zielona Góra | 1 | u/w | 2 | 1 | 3 | 2 | 12 | 62,16 | |||||||||||||||
10 | Baniak Janusz | 0 | - | su/w | 0 | u4 | - | 62,80 | |||||||||||||||||
19R | Dudek Patryk | su/w | 3 | 61,48 | |||||||||||||||||||||
11 | Lampart Dawid | Rzeszów | 3 | - | 2 | 2 | 3 | - | 28 | 61,59 | |||||||||||||||
12 | Szostek Mateusz | - | 1 | - | - | - | 2 | 62,45 | |||||||||||||||||
20R | Vaculik Martin | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 62,89 | |||||||||||||||||
13 | Janowski Maciej | Wrocław | 3 | 3 | 3 | 3 | d | 2 | 16 | 62,73 | |||||||||||||||
14 | Stróżyk Grzegorz | 2 | u/w | cz | - | - | - | 61,18 | |||||||||||||||||
21R | brak zawodnika | 62,03 | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Piotr Nowak |
|||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po VII rundzie | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Unia Leszno | 31 | +140 |
WKS Atlas Wrocław | 24 | +121 |
Marma Stal Rzeszów | 22,5 | +126 |
ZKŻ Kronopol Zielona Góra | 20 | +113 |
Caelum Stal Gorzów | 16 | +93 |
Unia Tarnów | 13,5 | +96 |
KST Unibax Toruń | 10,5 | +86 |
Złomrex Włókniarz Częstochowa | 9,5 | +85 |