Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |||||
1 | Kasprzak Robert | Leszno | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 24 | 65,00 | |||||||||||||||
2 | Pawlicki Przemysław | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 66,20 | |||||||||||||||||
15R | Kajoch Adam | 66,00 | |||||||||||||||||||||||
3 | Zengota Grzegorz | Zielona Góra | 1 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 22 | 64,90 | |||||||||||||||
4 | Baniak Janusz | 0 | 1 | - | - | - | - | 65,50 | |||||||||||||||||
16R | Dudek Patryk | 1 | 2 | 1 | 2 | 65,20 | |||||||||||||||||||
5 | Szostek Mateusz | Rzeszów | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 12 | 66,90 | |||||||||||||||
6 | brak zawodnika | - | - | - | - | - | - | 66,20 | |||||||||||||||||
17R | brak zawodnika | 66,20 | |||||||||||||||||||||||
7 | Janowski Maciej | Wrocław | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 20 | 66,30 | |||||||||||||||
8 | Stróżyk Grzegorz | 1 | t | 0 | 1 | 1 | 0 | 66,10 | |||||||||||||||||
18R | brak zawodnika | 66,50 | |||||||||||||||||||||||
9 | Szewczykowski Adrian | Gorzów | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 14 | 66,20 | |||||||||||||||
10 | Mikorski Mateusz | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 65,90 | |||||||||||||||||
19R | brak zawodnika | 66,10 | |||||||||||||||||||||||
11 | Kiełbasa Szymon | Tarnów | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 21 | 65,90 | |||||||||||||||
12 | Kostro Tadeusz | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 66,70 | |||||||||||||||||
20R | brak zawodnika | 65,40 | |||||||||||||||||||||||
13 | Miturski Borys | Częstochowa | 2 | d | 3 | 2 | 3 | d3 | 13 | 66,70 | |||||||||||||||
14 | Kowalczyk Mateusz | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 66,50 | |||||||||||||||||
21R | brak zawodnika | 66,10 | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Maciej Spychała |
|||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po VI rundzie | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Unia Leszno | 31 | +140 |
WKS Atlas Wrocław | 21,5 | +105 |
ZKŻ Kronopol Zielona Góra | 19 | +101 |
Marma Stal Rzeszów | 16,5 | +98 |
Caelum Stal Gorzów | 11 | +72 |
Unia Tarnów | 9,5 | +79 |
Złomrex Włókniarz Częstochowa | 9,5 | +77 |
KST Unibax Toruń | 8 | +70 |