Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |||||
1 | Janowski Maciej | Wrocław | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 23 | 61,71 | |||||||||||||||
2 | Stróżyk Grzegorz | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | d4 | 61,12 | |||||||||||||||||
15R | brak zawodnika | 60,90 | |||||||||||||||||||||||
3 | Kiełbasa Szymon | Tarnów | 0 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 15 | 62,41 | |||||||||||||||
4 | Kostro Tadeusz | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 61,69 | |||||||||||||||||
16R | brak zawodnika | 60,73 | |||||||||||||||||||||||
5 | Szewczykowski Adrian | Gorzów | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 19 | 61,90 | |||||||||||||||
6 | Mikorski Mateusz | 0 | - | - | - | - | - | 61,13 | |||||||||||||||||
17R | Cyran Łukasz | 1 | 1 | 0 | 1 | w/2x | 62,30 | ||||||||||||||||||
7 | Kasprzak Robert | Leszno | 3 | 3 | 1 | - | 1 | - | 23 | 61,60 | |||||||||||||||
8 | Pawlicki Przemysław | 1 | 2 | - | 3 | 2 | 2 | 60,48 | |||||||||||||||||
18R | Kajoch Adam | 2 | 2 | 1 | 63,06 | ||||||||||||||||||||
9 | Szostek Mateusz | Rzeszów | 2 | 1 | 3 | 3 | u/w | 2 | 11 | 61,55 | |||||||||||||||
10 | brak zawodnika | - | - | - | - | - | - | 60,89 | |||||||||||||||||
19R | brak zawodnika | 63,32 | |||||||||||||||||||||||
11 | Zengota Grzegorz | Zielona Góra | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 20 | 61,68 | |||||||||||||||
12 | Baniak Janusz | 1 | u4 | 0 | - | - | - | 62,10 | |||||||||||||||||
20R | Dudek Patryk | 1 | 1 | 0 | 61,15 | ||||||||||||||||||||
13 | Celmer Damian | Toruń | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 13 | 62,51 | |||||||||||||||
14 | Lampkowski Mateusz | 0 | 2 | 1 | - | - | - | 62,74 | |||||||||||||||||
21R | Pulczynski Kamil | t | 0 | 0 | 61,88 | ||||||||||||||||||||
sędzia: Józef Komakowski |
|||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po V rundzie | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Unia Leszno | 25 | +116 |
WKS Atlas Wrocław | 18,5 | +95 |
Marma Stal Rzeszów | 16,5 | +86 |
ZKŻ Kronopol Zielona Góra | 14 | +79 |
Caelum Stal Gorzów | 9 | +58 |
Złomrex Włókniarz Częstochowa | 8,5 | +64 |
KST Unibax Toruń | 8 | +70 |
Unia Tarnów | 5,5 | +58 |