Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |||||
1 | Szewczykowski Adrian | Gorzów | 3 | 3 | 2 | 3 | ds | 2 | 16 | 63,94 | |||||||||||||||
2 | Mikorski Mateusz | 0 | - | 1 | 1 | - | - | 62,62 | |||||||||||||||||
15R | Cyran Łukasz | 1 | 0 | 0 | 62,75 | ||||||||||||||||||||
3 | Celmer Damian | Toruń | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 15 | 64,43 | |||||||||||||||
4 | Lampkowski Mateusz | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 62,97 | |||||||||||||||||
16R | Wisniewski Adam | 62,94 | |||||||||||||||||||||||
5 | Kasprzak Robert | Leszno | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 28 | 65,31 | |||||||||||||||
6 | Pawlicki Przemysław | 3 | 3 | 1 | 3 | 3 | 3 | 63,12 | |||||||||||||||||
17R | Ratajszczak Paweł | 64,41 | |||||||||||||||||||||||
7 | Zengota Grzegorz | Zielona Góra | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 | 3 | 25 | 65,41 | |||||||||||||||
8 | Baniak Janusz | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 65,25 | |||||||||||||||||
18R | brak zawodnika | 64,50 | |||||||||||||||||||||||
9 | Janowski Maciej | Wrocław | 3 | d4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 18 | 64,81 | |||||||||||||||
10 | Stróżyk Grzegorz | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 63,50 | |||||||||||||||||
19R | brak zawodnika | 66,44 | |||||||||||||||||||||||
11 | Piekarski Marcin | Częstochowa | 1 | - | - | - | - | - | 11 | 66,53 | |||||||||||||||
12 | Miturski Borys | 2 | 2 | 2 | - | - | - | 65,15 | |||||||||||||||||
20R | Kowalczyk Mateusz | 0 | 1 | 2 | 1 | 67,12 | |||||||||||||||||||
13 | Kiełbasa Szymon | Tarnów | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 13 | 67,39 | |||||||||||||||
14 | Kostro Tadeusz | 0 | 1 | 1 | 1 | d4 | 0 | 65,22 | |||||||||||||||||
21R | Ciesielski Maciej | 68,03 | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Henryk Kowalski |
|||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po IV rundzie | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Unia Leszno | 19,5 | 93 |
Marma Stal Rzeszów | 16,5 | 75 |
WKS Atlas Wrocław | 13 | 72 |
ZKŻ Kronopol Zielona Góra | 10 | 59 |
Złomrex Włókniarz Częstochowa | 8,5 | 64 |
KST Unibax Toruń | 7 | 57 |
Caelum Stal Gorzów | 6 | 39 |
Unia Tarnów | 3,5 | 43 |