Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |||||
1 | Zengota Grzegorz | Zielona Góra | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 | 3 | 20 | 62,75 | |||||||||||||||
2 | Baniak Janusz | 1 | 1 | 2 | t | 0 | 1 | 63,50 | |||||||||||||||||
15R | brak zawodnika | 63,52 | |||||||||||||||||||||||
3 | Miturski Borys | Częstochowa | w | 3 | d | - | t | - | 3 | 63,94 | |||||||||||||||
4 | Piekarski Marcin | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 64,03 | |||||||||||||||||
16R | Kowalczyk Mateusz | 0 | 2 | 63,10 | |||||||||||||||||||||
5 | Janowski Maciej | Wrocław | 3 | u | u | 3 | 2 | 3 | 13 | 64,31 | |||||||||||||||
6 | Stróżyk Grzegorz | 0 | 2 | t | t | u | 0 | 63,84 | |||||||||||||||||
17R | brak zawodnika | 63,94 | |||||||||||||||||||||||
7 | Szewczykowski Adrian | Gorzów | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 3 | 17 | 63,78 | |||||||||||||||
8 | Mikorski Mateusz | 1 | 0 | - | - | 0 | - | 64,35 | |||||||||||||||||
18R | Cyran Łukasz | u | u | 2 | 63,75 | ||||||||||||||||||||
9 | Kasprzak Robert | Leszno | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 26 | 64,03 | |||||||||||||||
10 | Pawlicki Przemysław | 3 | 3 | t | 3 | 3 | 2 | 63,90 | |||||||||||||||||
19R | Musielak Sławomir | 63,41 | |||||||||||||||||||||||
11 | Celmer Damian | Toruń | w | 0 | - | 1 | 3 | 1 | 15 | 64,69 | |||||||||||||||
12 | Lampkowski Mateusz | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | 63,53 | |||||||||||||||||
20R | Wiśniewski Adam | 1 | 0 | 63,06 | |||||||||||||||||||||
13 | Szostek Mateusz | Rzeszów | w | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 20 | 64,91 | |||||||||||||||
14 | Lampart Dawid | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 | 63,83 | |||||||||||||||||
21R | brak zawodnika | 63,87 | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Henryk Kowalski |
|||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po III rundzie | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Marma Stal Rzeszów | 16,5 | 75 |
Unia Leszno | 13,5 | 65 |
WKS Atlas Wrocław | 9 | 54 |
Złomrex Włókniarz Częstochowa | 8,5 | 53 |
KST Unibax Toruń | 5 | 42 |
ZKŻ Kronopol Zielona Góra | 5 | 34 |
Caelum Stal Gorzów | 3 | 23 |
Unia Tarnów | 2,5 | 30 |