Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
czas | ||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |||||
1 | Zieliński Kamil | Tarnów | 2 | 2 | 2 | u/- | - | - | 6 | 69,44 | |||||||||||||||
2 | Kostro Tadeusz | 1 | 1 | - | 2 | d1 | 0 | 67,82 | |||||||||||||||||
15R | Ciesielski Maciej | 0 | 1 | 2 | 1 | 67,91 | |||||||||||||||||||
3 | Janowski Maciej | Wrocław | 3 | 3 | 1 | 3 | 3 | 3 | 18 | 66,28 | |||||||||||||||
4 | Stróżyk Grzegorz | cz | ds | 0 | 1 | u/w | 1 | 67,57 | |||||||||||||||||
16R | brak zawodnika | 67,02 | |||||||||||||||||||||||
5 | Szczepaniak Mateusz | Częstochowa | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 21 | 67,15 | |||||||||||||||
6 | Miturski Borys | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 68,68 | |||||||||||||||||
17R | Piekarski Marcin | 0 | 1 | 1 | 67,35 | ||||||||||||||||||||
7 | Lampart Dawid | Rzeszów | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 28 | 67,61 | |||||||||||||||
8 | Szostek Mateusz | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 70,80 | |||||||||||||||||
18R | brak zawodnika | 68,92 | |||||||||||||||||||||||
9 | Celmer Damian | Toruń | 3 | 1 | d2 | 2 | 3 | 2 | 15 | 67,43 | |||||||||||||||
10 | Pieniążek Oskar | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 67,83 | |||||||||||||||||
19R | Wiśniewski Adam | 69,96 | |||||||||||||||||||||||
11 | Kasprzak Robert | Leszno | 1 | - | 3 | 1 | 2 | d4 | 16 | 67,89 | |||||||||||||||
12 | Kajoch Adam | 2 | 2 | u/su | - | - | - | 69,16 | |||||||||||||||||
20R | Pawlicki Przemysław | 1 | 2 | 1 | 1 | 67,66 | |||||||||||||||||||
13 | Zengota Grzegorz | Zielona Góra | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 14 | 68,72 | |||||||||||||||
14 | Gwóźdź Paweł | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 69,41 | |||||||||||||||||
21R | Baniak Janusz | 1 | 0 | 0 | 68,10 | ||||||||||||||||||||
sędzia: Rafał Pokrzywa |
|||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Tabela ligi juniorów po II rundzie | ||
zespół |
punkty duże |
punkty małe |
Marma Stal Rzeszów | 12 | 55 |
WKS Atlas Wrocław | 8,5 | 41 |
Złomrex Włókniarz Częstochowa | 8 | 40 |
Unia Leszno | 7,5 | 39 |
KST Unibax Toruń | 3 | 27 |
Unia Tarnów | 2,5 | 30 |
ZKŻ Kronopol Zielona Góra | 0,5 | 14 |
Caelum Stal Gorzów | 0 | 6 |