Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | PKT | |||
klub | Lublin | 5 | 8 | 12 | 16 | 17 | 20 | 2-3 | ||||||||||||||||
1 | Trofimow Wiktor | 3 | 3 | 3 | 3 | 69,30 | ||||||||||||||||||
2 | Kuromonow Maciej | 2 | 3 | 1 | 0 | 67,71 | ||||||||||||||||||
3 | Szpytma Jakub | !|u | 1 | 1 | 0 | 69,14 | ||||||||||||||||||
R1 | brak zawodnika | 69,51 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Ostrów | 1 | 4 | 9 | 12 | 14 | 17 | 4-6 | 71,00 | |||||||||||||||
4 | Kościelski Marcin | 1 | 2 | - | 2 | 71,31 | ||||||||||||||||||
5 | Nowacki Kamil | 0 | 1 | 2 | - | 71,80 | ||||||||||||||||||
6 | Szostek Sebastian | !|1 | 3 | - | 1 | 70,69 | ||||||||||||||||||
R2 | Grzelak Kacper | 2 | 0 | 2 | 71,35 | |||||||||||||||||||
Klub | Leszno | 4 | 7 | 9 | 11 | 14 | 17 | 4-6 | 69,63 | |||||||||||||||
7 | Szlauderbach Szymon | 3 | 3 | 3 | 3 | 69,96 | ||||||||||||||||||
8 | Sadurski Krzysztof | 1 | 2 | 2 | 0 | 69,13 | ||||||||||||||||||
9 | Ścibak Hubert | u|w | u | u | !|0 | 70,87 | ||||||||||||||||||
R3 | brak zawodnika | 70,72 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Gorzów | 2 | 5 | 6 | 8 | 11 | 14 | 7 | 69,75 | |||||||||||||||
10 | Bartkowiak Mateusz | !|2 | 3 | 2 | 3 | 71,31 | ||||||||||||||||||
11 | Jasiński Wiktor | u|w | !|0 | !|w | 1 | 70,74 | ||||||||||||||||||
12 | Pytlewski Kamil | 0 | 1 | 2 | 0 | 69,51 | ||||||||||||||||||
R4 | brak zawodnika | 70,53 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Grudziądz | 3 | 6 | 9 | 12 | 17 | 20 | 2-3 | 70,23 | |||||||||||||||
13 | Łobodziński Kacper | 0 | 1 | 0 | 1 | 70,51 | ||||||||||||||||||
14 | Turowski Marcin | 3 | 2 | 3 | 3 |
Tor A |
||||||||||||||||||
15 | Lotarski Damian | 2 | 1 | 2 | !|2 | |||||||||||||||||||
R5 | Lotarski Fabian | |||||||||||||||||||||||
Klub | Daugavpils | 3 | 8 | 10 | 14 | 18 | 21 | 1 |
Tor B |
|||||||||||||||
16 | Trofimow Artiom | 2 | 2 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
17 | Avgucevics Ricards | 1 | 2 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||
18 | Gusts Francis | 3 | 1 | 1 | 2 |
Tor C |
||||||||||||||||||
R6 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 3 | 4 | 7 | 11 | 14 | 17 | 4-6 | ||||||||||||||||
19 | Kiełbasa Szymon | 1 | 1 | 2 | 0 |
Tor D |
||||||||||||||||||
20 | Kopeć-Sobczyński Igor | 2 | 3 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
21 | Janik Jakub | 0 | ds | 1 | 1 | |||||||||||||||||||
R7 | brak zawodnika | |||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Rafał Kobak | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu ! - ostrzeżenie |