Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Miejsce | |||
Klub | Częstochowa | 3 | 8 | 11 | 14 | 17 | 18 | 3 | 67,64 | |||||||||||||||
1 | Gruchalski Michał | 3 | 2' | 1' | 1 | 67,41 | ||||||||||||||||||
2 | Świącik Bartosz | 0 | u | cz | cz | 68,11 | ||||||||||||||||||
3 | Polis Oskar | 3 | 2 | 3 | 3 | 67,35 | ||||||||||||||||||
R1 | - | 65,91 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Tarnów | 3 | 4 | 5 | 10 | 13 | 15 | 6 | 66,96 | |||||||||||||||
4 | Rolnicki Patryk | 2 | 1 | 1 | 3 | 68,27 | ||||||||||||||||||
5 | Nowiński Michał | 1' | 2' | 2 | u|K | 67,03 | ||||||||||||||||||
6 | Konieczny Kacper | 0 | 0 | 1' | 2 | 67,42 | ||||||||||||||||||
R2 | - | 67,86 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Rybnik | 3 | 8 | 11 | 14 | 18 | 20 | 2 | 66,77 | |||||||||||||||
7 | Woryna Kacper | 3 | 3 | 3 | 2 | 67,47 | ||||||||||||||||||
8 | Tudzież Mateusz | u|w | 0 | 0 | 0 | 67,72 | ||||||||||||||||||
9 | Skupień Lars | 2' | 3 | 3 | 1 | 67,58 | ||||||||||||||||||
R3 | Jona Dawid | 66,80 | ||||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | 3 | 7 | 12 | 16 | 21 | 26 | 1 | 68,91 | |||||||||||||||
10 | Kopeć-Sobczyński Igor | 2 | - | 3 | 2' | 66,60 | ||||||||||||||||||
11 | Kościelski Marcin | 1 | 3 | 1 | - | 66,71 | ||||||||||||||||||
12 | Krakowiak Norbert | 3 | 2' | 3 | - | 67,17 | ||||||||||||||||||
R4 | Kaczmarek Daniel | 1 | 2' | 3 | 67,61 | |||||||||||||||||||
Klub | Łódź | 2 | 4 | 9 | 10 | 13 | 17 | 4 | 67,47 | |||||||||||||||
13 | Błażykowski Mateusz | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||||||||
14 | Piosicki Mateusz | 2 | 2' | 1 | 1 | |||||||||||||||||||
15 | Miśkowiak Jakub | 2 | 3 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
R5 | - | |||||||||||||||||||||||
Klub | Leszno | 4 | 6 | 9 | 12 | 15 | 16 | 5 | ||||||||||||||||
16 | Szlauderbach Szymon | 3 | 1 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
17 | Trofimow Wiktor | 1 | 2 | 2 | 1 | Tor A | ||||||||||||||||||
18 | Lutowicz Marek | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||||||||||||||
R6 | - | Tor B | ||||||||||||||||||||||
Klub | Zielona Góra | 1 | 5 | 6 | 8 | 10 | 13 | 7 | ||||||||||||||||
19 | Niedźwiedź Sebastian | 1 | 3 | 2 | su|w | Tor C | ||||||||||||||||||
20 | Zgardziński Alex | 0 | 1 | 0 | 3 | |||||||||||||||||||
21 | Tonder Mateusz | 1 | 0 | 2 | 0 | Tor D | ||||||||||||||||||
R7 | - | |||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Jerzy Najwer | |||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |