podziękowanie prezesa Wojciecha Stępnieskiego
po zakończonym sezonie 2008


Szanowni Państwo,

W niedzielę 19 października w finale CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi Unibax Toruń pokonał Unię Leszno i został po raz czwarty w historii Drużynowym Mistrzem Polski. Jest to ogromny sukces toruńskiej drużyny i naszych wspaniałych kibiców. To właśnie kibicom chciałbym podziękować w pierwszej kolejności za wspaniały doping, za to że jeździli z nami na każdy mecz ligowy i byli z drużyną Unibaksu przez cały sezon!

Ponadto chciałbym złożyć serdeczne podziękowania wszystkim naszym sponsorom na czele z Romanem Krzysztofem Karkosikiem - Właścicielem Klubu oraz firmie Unibax. Ten sukces, jaki odnieśliśmy w tym roku z pewnością nie byłby możliwy, gdyby nie Wasze wsparcie. Dziękuję także każdej osobie, która w jakikolwiek sposób pomogła nam zdobyć upragnione złoto. Ten tytuł jest także Wasz - wszyscy pracowaliśmy na niego przez dwa lata i teraz mamy swoje wielkie chwile.

Podziękowania należą się również naszemu finałowemu przeciwnikowi - Unii Leszno. Dziękuję leszczyńskim kibicom za to, że wspólnie z kibicami z Torunia potrafili stworzyć fantastyczna atmosferę w czasie finałowych spotkań. Doceniam również klasę zawodników, którzy z niesamowitym poświęceniem bronili barw leszczyńskich "Byków“. I w końcu chciałbym podziękować także działaczom Unii Leszno, którzy doskonale prowadzą swój klub do kolejnych sukcesów. Ich wspaniałe zachowanie po finale jest godne naśladowania dla wielu innych działaczy żużlowych w Polsce. Raz jeszcze gratuluję Józefowi Dworakowskiemu, Ireneuszowi Igielskiemu i Sławomirowi Kryjomowi zdobycia tytułu Wicemistrzów Polski oraz życzę wielu sukcesów na tle organizacyjnym i sportowym w sezonie 2009.

Wojciech Stępniewski
Prezes Zarządu KST UNIBAX

strona główna

toruńskie turnieje turnieje światowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy działacze
klub statystyki sprzęt