młodzieżowy puchar PZM
turniej nr 3
08
maja 1977 - Toruń
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Pkt | |||
Klub |
Toruń |
A | C | B | D | B | D | C | B | D | A | D | A | B | C | A | C | Mce | |
1 | Krzysztof Kwiatkowski | 3 | 3 | 2 | 1 | 39 | 78,80 | ||||||||||||
2 | Wojciech Żabiałowicz | u | 3 | 3 | 3 | 80,20 | |||||||||||||
3 | Marek Makowski | - | - | - | 1 | 79,80 | |||||||||||||
4 | Jan Moskowicz | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 | 80,00 | ||||||||||||
17R | Adam Olkiewicz | 3 | 3 | 3 | 80,80 | ||||||||||||||
Klub |
Gdańsk |
C | A | D | C | D | B | A | D | B | C | A | C | A | D | B | D | 80,20 | |
5 | Andrzej Kołodziejczyk | 1 | 2 | 0 | 2 | 11 | 81,00 | ||||||||||||
6 | Roman Fede | 0 | 2 | 0 | 0 | 80,60 | |||||||||||||
7 | Mirosław Berliński | 1 | d | 2 | 0 | --- | |||||||||||||
8 | Henryk Kowalewski | 0 | u | 0 | 1 | 4 | 80,80 | ||||||||||||
18R | Janusz Kołacki | 79,60 | |||||||||||||||||
Klub |
Grudziądz |
B | D | C | A | A | C | B | C | A | D | B | D | C | A | D | B | 79,80 | |
9 | Wiesław Ośkiewicz | 2 | 2 | 2 | 2 | 19 | 79,20 | ||||||||||||
10 | Krzysztof Rapczyński | 1 | 1 | 0 | 2 | 79,80 | |||||||||||||
11 | Eugeniusz Miastkowski | 1 | 1 | 3 | u | --- | |||||||||||||
12 | Wiesław Grabarz | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | --- | ||||||||||||
19R | Krzysztof Trykowski | ||||||||||||||||||
Klub |
Łódź |
D | B | A | B | C | A | D | A | C | B | C | B | D | B | C | A | ||
13 | Zdzisław Żerdziński | 3 | 1 | 1 | 3 | 28 | |||||||||||||
14 | Ryszard Witwicki | 3 | 2 | 3 | 1 | ||||||||||||||
15 | Janusz Jąder | 2 | 0 | 1 | 2 | ||||||||||||||
16 | Marek Makowski (Toruń) | 2 | u | 1 | 3 | 2 | |||||||||||||
20R | brak zawodnika | ||||||||||||||||||
Sędzia |
|||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start D - Defekt U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start P - Powtórka Biegu
F - Falstart (nierówny start) CZ - Przekroczenie Czasu 2 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Drużyny zostały rozstawione w czterech grupach eliminacyjnych. Do finału awansowały
zwycięzcy poszczególnych grup. Torunianie wystartowali w grupie pierwszej, w której zajęli drugie miejsce.
1. Bydgoszcz 143
2. Toruń 116
3. Gdańsk 79
4. Łódź 58
5. Grudziądz 58