Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
|||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Mce | |||
Klub | Toruń | 5 | 7 | 11 | 16 | 21 | ||||||||||||
1 | Pulczyński Emil | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 60,78 | |||||||||||
2 | Celmer Damian | 2 | 3 | 3 | ||||||||||||||
3 | Pietrykowski Bartosz | 0 | 1 | 2 | 60,41 | |||||||||||||
R1 | - | |||||||||||||||||
Klub | Łodź | 1 | 6 | 11 | 13 | 14 | 63,03 | |||||||||||
4 | Idziorek Emil | 0 | 3 | 2 | 0 | 4 | ||||||||||||
5 | Kowalczyk Mateusz | 1 | 3 | 0 | 60,03 | |||||||||||||
6 | Łopaczewski Michał | 2 | 2 | 1 | ||||||||||||||
R2 | - | 63,02 | ||||||||||||||||
Klub | Gdańsk | 2 | 7 | 9 | 14 | 19 | ||||||||||||
7 | Szymko Marcel | - | 3 | 2 | 2 | 3 | 61,11 | |||||||||||
8 | Lampkowski Mateusz | 2 | 2 | 3 | ||||||||||||||
9 | Szymko Cyprian | 2 | - | - | 59,95 | |||||||||||||
R3 | Sperz Damian | 3 | d4 | 3 | ||||||||||||||
Klub | Bydgoszcz | 4 | 8 | 13 | 17 | 22 | 60,25 | |||||||||||
10 | Woźniak Szymon | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | ||||||||||||
11 | Adamczak Damian | 3 | 3 | 2 | 61,27 | |||||||||||||
12 | Curyło Mikołaj | 3 | 2 | 3 | ||||||||||||||
R4 | - | 60,99 | ||||||||||||||||
Klub | Grudziądz | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||||||||||||
13 | Szychowski Karol | t | 1 | 0 | 0 | 6 | 60,21 | |||||||||||
14 | Kaczorowski Paweł | 1 | 0 | 1 | ||||||||||||||
15 | Przedpełski Łukasz | u | 1 | 1 | 59,45 | |||||||||||||
R5 | - | |||||||||||||||||
Klub | Piła | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 59,77 | |||||||||||
16 | Pakiet Artur | 3 | - | 0 | d4 | 5 | ||||||||||||
17 | Dolny Patryk | 2 | 0 | 1 | 60,22 | |||||||||||||
18 | Wiwatowski Dawid | 0 | - | - | ||||||||||||||
R6 | Mikorski Mateusz | 1 | 1 | 1 | 60,22 | |||||||||||||
Sędzia |
Krzysztof Meyze |
Tor A | Tor B | Tor C | Tor D |
T - Taśma | K - Kontuzja | ||
DS - Def Start | D - Defekt | ||
U - Upadek | W - Wykluczenie | ||
SU-Spowodował U | SS - Świeca Start | ||
CZ - Przekroczenie Czasu 2 | |||
F - Falstart (nierówny start) | |||
2x ; dwa koła poza wew. linią toru | |||
P - Powtórka Biegu | |||
"-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
klasyfikacja końcowa grupy 4
1 | Polonia Bydgoszcz | 15,5 | +79 |
2 | Unibax Toruń | 14,5 | +78 |
3 | Orzeł Łódź | 13,5 | +71 |
4 | Lotos Wybrzeże Gdańsk | 12,5 | +74 |
5 | Speedway Polonia Piła | 3 | +36 |
6 | GTŻ Grudiządz | 1 | +21 |