Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub | Toruń | C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | MCE | |
1 | Ząbik Karol | 3 | 3 | 3 | 3 | 21 | 62,34 | ||||||||||||
2 | Pieniążek Oskar | w/su | u4 | 1 | 1 | 65,31 | |||||||||||||
3 | Wiśniewski Adam | u/w | 1 | 0 | - | 65,75 | |||||||||||||
4 | Marcinkowski Alan | t | 2 | 3 | - | 1 | III | 62,53 | |||||||||||
17R | Lipiński Łukasz | u/w | 63,56 | ||||||||||||||||
Klub | Gorzów | B | A | C | A | B | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | 63,09 | |
5 | Hlib Paweł | 3 | 3 | 3 | 2 | 40 | 64,63 | ||||||||||||
6 | Brzozowski Kamil | 3 | 3 | 1 | 3 | 63,19 | |||||||||||||
7 | Szewczykowski Adrian | 2 | 3 | 3 | 3 | 64,18 | |||||||||||||
8 | Dąbrowski Sławomir | 3 | 1 | 2 | 2 | I | 65,06 | ||||||||||||
18R | Zmarzlik Paweł | 63,10 | |||||||||||||||||
Klub | Zielona Góra | A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | 63,41 | |
9 | Gwóźdź Paweł | 2 | 1 | 2 | - | 27 | 63,93 | ||||||||||||
10 | Baniak Janusz | 1 | - | u3 | 2 | 64,41 | |||||||||||||
11 | Zarzycki Przemysław | 1 | - | 2 | 2 | 65,32 | |||||||||||||
12 | Zengota Grzegorz | 2 | 2 | 2 | 3 | II | 63,57 | ||||||||||||
19R | Kulczyński Adam | 2 | 1 | 1 | |||||||||||||||
Klub | Gdańsk | D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | B | A | A | B | C | A | ||
13 | Barański Krystian | 2 | 1 | 1 | ns | 6 | |||||||||||||
14 | Szymko Krystian | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||
15 | Popławski Paweł | t | 0 | 0 | - | ||||||||||||||
16 | brak zawodnika | - | - | - | - | IV | |||||||||||||
20R | brak zawodnika | ||||||||||||||||||
RT | Lamkowski Mateusz | t | d4 | 0 | 0 | ||||||||||||||
RT | Nowakowski Marcin | u/w | 0 | d3 | |||||||||||||||
Sędzia |
Piotr Jąder | ||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
"-" - zawodnik nie wystartował w biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P - Powtórka Biegu SS - Świeca Start |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
klasyfikacja końcowa grupy 1
1 | Lotos Gdańsk | ||
2 | BTŻ Polonia Bydgoszcz | ||
3 | KS Toruń Unibax | ||
4 | KS Stal Gorzów | ||
5 | ZKŻ Kronopol Zielona Góra |