Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
|||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | PKT | |||
Klub | Toruń | 5 | 10 | 10 | 15 | 20 | MCE | |||||||||||
1 | Adrian Miedziński | 3 | 3 | 1 | 3 | 23 | 62,57 | |||||||||||
2 | Damian Stachowiak | - | - | 2 | 63,34 | |||||||||||||
3 | Marcin Jaguś | 2 | - | - | 62,38 | |||||||||||||
R1 | Karol Ząbik | 2 | 3 | 1 | 3 | 62,10 | ||||||||||||
Klub | Gdańsk | 1 | 4 | 5 | 8 | 13 | 62,54 | |||||||||||
4 | Sławomir Dąbrowski | 1 | 1 | 3 | 3 | nklas | 67,03 | |||||||||||
5 | Tomasz Olechwierowicz | 0 | 3 | 2 | 61,28 | |||||||||||||
6 | Zespół z Gdańska nie klasyfikowana z uwagi na niepełny skład | - | - | - | 65,34 | |||||||||||||
R2 | 62,44 | |||||||||||||||||
Klub | Bydgoszcz | 4 | 8 | 10 | 15 | 15 | 61,90 | |||||||||||
7 | Krystian Klecha | 1 | 2 | 3 | d3 | 15 | 62,18 | |||||||||||
8 | Marcin Jędrzejewski | 3 | 1 | t | 63,66 | |||||||||||||
9 | Krzysztof Buczkowski | 3 | 0 | 2 | 63,47 | |||||||||||||
R3 | brak zawodnika | 62,81 | ||||||||||||||||
Klub | Grudziądz | 2 | 5 | 7 | 8 | 64,66 | ||||||||||||
10 | Łukasz Chmielewski | 2 | 3 | 2 | 1 | nklas | ||||||||||||
11 | Zespół z Grudziądza nie klasyfikowana z uwagi na niepełny skład | - | - | - | ||||||||||||||
12 | - | - | - | |||||||||||||||
R4 | ||||||||||||||||||
Klub | Gorzów | 3 | 5 | 10 | 12 | 17 | ||||||||||||
13 | Kamil Brzozowski | 3 | 3 | 0 | 3 | 17 | ||||||||||||
14 | Adrian Szewczykowski | u/w | - | - | ||||||||||||||
15 | Marcin Kozdraś | 0 | - | - | ||||||||||||||
R5 | Paweł Hlib | 2 | 2 | 2 | 2 | |||||||||||||
Klub | Piła | - | - | - | - | - | ||||||||||||
16 | Drużyna Polonii Piła nie wystartowała w zawodach. | nklas | ||||||||||||||||
17 | ||||||||||||||||||
18 | ||||||||||||||||||
R6 | ||||||||||||||||||
Sędzia |
Piotr Nowak | |||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
"-" - zawodnik nie wystartował w biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru P - Powtórka Biegu SS - Świeca Start |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
klasyfikacja końcowa grupy 3
1 | Budlex-Polonia Bydgoszcz | 13,5 | 123 |
2 | Mars RTV AGD Gorzów | 29 | 115 |
3 | Apator-Adriana Toruń | 28,5 | 119 |
4 | Kunter GTŻ Grudziądz | 11 | 59 |
5 | Lotos Gdańsk | 7 | 48 |
6 | Polonia Piła | 4 | 17 |
7 | TŻ Łódź | 0 | 0 |