Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | PKT | |||
Klub |
Toruń |
C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | A | D | C | B | MCE | |
1 | Tomasz Chrzanowski | 3 | 3 | 3 | - | 3 | 45 | 66,73 | |||||||||||||||
2 | Łukasz Pawlikowski | 3 | - | 1 | 3 | 2 | 66,02 | ||||||||||||||||
3 | Przemysław Kłos | 3 | 1 | 3 | - | 2 | 65,22 | ||||||||||||||||
4 | Wojciech Zieliński | 3 | 1 | - | u3 | 1 | 1 | 65,13 | |||||||||||||||
17R | Marcin Jaguś | 3 | 3 | 2 | 2 | 65,70 | |||||||||||||||||
Klub |
Tarnów |
B | A | C | A | C | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | B | A | D | C | 65,71 | |
5 | Tomasz Budzik | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 36 | 66,38 | |||||||||||||||
6 | Paweł Szczęch | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 66,70 | ||||||||||||||||
7 | Krzysztof Kaczor | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 67,86 | ||||||||||||||||
8 | Dawid Bendzera | us | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 66,55 | |||||||||||||||
18R | brak zawodnika | 66,51 | |||||||||||||||||||||
Klub |
Rzeszów |
A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | C | B | A | A | 65,76 | |
9 |
Drużyna Stali Rzeszów nie dojechała na zawody z powodu zatrucia pokarmowego zawodników |
- | 67,17 | ||||||||||||||||||||
10 | 67,92 | ||||||||||||||||||||||
11 | 67,56 | ||||||||||||||||||||||
12 | - | 67,41 | |||||||||||||||||||||
19R | 68,62 | ||||||||||||||||||||||
Klub |
Częstochowa |
D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | D | A | A | B | C | B | D | C | B | D | 67,82 | |
13 | Artur Tomczyk | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 37 | 66,50 | |||||||||||||||
14 | Adam Pietraszko | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 66,64 | ||||||||||||||||
15 | Dariusz Fijałkowski | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | |||||||||||||||||
16 | Zbigniew Czerwiński | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | ||||||||||||||||
20R | brak zawodnika | ||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Andrzej Terlecki | ||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
klasyfikacja końcowa grupy 3
1 | Radson Malma Włókniarz Częstochowa | 10 | 170 |
2 | Apator netia Toruń | 9 | 161 |
3 | Unia Tarnów | 7 | 123 |
4 | KKER Stal Rzeszów | 4 | 86 |
5 | ZKŻ Krosno | 0 | 18 |