Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | PKT | |||
Klub |
Toruń |
C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | A | D | C | B | MCE | |
1 | Robert Kościecha | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 41 | 66,91 | |||||||||||||||
2 | Remigiusz Wronkowski | 1 | 2 | 2 | u2 | - | 66,60 | ||||||||||||||||
3 | Tomasz Chrzanowski | d1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 68,09 | ||||||||||||||||
4 | Marcin Kowalik | 2 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 67,00 | |||||||||||||||
17R | Mariusz Puszakowski | 2 | 66,41 | ||||||||||||||||||||
Klub |
Rybnik |
B | A | C | A | C | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | B | A | D | C | 16 | 67,02 |
5 | Bogusław Ficner | 1 | u3 | d3 | d4 | - | 66,31 | ||||||||||||||||
6 | Wojciech Węgrzyn | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 66,52 | ||||||||||||||||
7 | Marcin Furgoł | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 67,85 | ||||||||||||||||
8 | Roman Chromik | u3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 65,75 | |||||||||||||||
18R | brak zawodnika | 67,69 | |||||||||||||||||||||
Klub |
Leszno |
A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | C | B | A | A | 30 | 65,84 |
9 | Adam Skórnicki | 3 | 3 | 2 | 3 | - | 67,25 | ||||||||||||||||
10 | Marcin Tomkowiak | ds | - | t | t | t | 67,91 | ||||||||||||||||
11 | Andrzej Szymański | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 66,32 | ||||||||||||||||
12 | Maciej Jąder | 3 | 3 | 0 | - | 3 | 2 | 66,81 | |||||||||||||||
19R | Daniel Tęgi | 1 | 0 | 0 | 67,54 | ||||||||||||||||||
Klub |
Zielona Góra |
D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | D | A | A | B | C | B | D | C | B | D | 29 | 66,25 |
13 | Sebastian Smoter | 1 | 1 | 2 | - | 2 | 66,94 | ||||||||||||||||
14 | Cezary Zawadzki | 0 | - | 0 | d3 | 67,19 | |||||||||||||||||
15 | Rafał Jełowicki | 2 | 2 | - | 2 | 1 | |||||||||||||||||
16 | Maciej Bornecki | 2 | - | 1 | 2 | 1 | 3 | ||||||||||||||||
20R | Grzegorz Walasek | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||||
Sędzia |
Józef Komakowski | ||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
klasyfikacja końcowa grupy 3
1 | Unia Leszno | 11 | 170 |
2 | Apator DGG Toruń | 6 | 114 |
3 | ZKŻ Polmos Zielona Góra | 5 | 130 |
4 | RKM Roger Rybnik | 2 | 61 |