Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub |
Toruń |
C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | MCE | |
1 | Tomasz Bajerski | 3 | 3 | 3 | 3 | 42 | 66,97 | ||||||||||||
2 | Tomasz Świątkiewicz | 3 | 3 | 3 | 3 | 65,98 | |||||||||||||
3 | Waldemar Walczak | 1 | 3 | 1 | 3 | 66,33 | |||||||||||||
4 | Wiesław Jaguś | 2 | 3 | 3 | - | 1 | 65,32 | ||||||||||||
17R | Marcin Urbański | 2 | 66,52 | ||||||||||||||||
Klub |
Grudziądz |
B | A | C | A | B | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | 66,56 | |
5 | Robert Kempiński | 3 | 2 | 2 | 1 | 24 | 64,63 | ||||||||||||
6 | Grzegorz Wiśniewski | 2 | 2 | 2 | - | 66,56 | |||||||||||||
7 | Piotr Markuszewski | 2 | 1 | 2 | 3 | 66,26 | |||||||||||||
8 | Dariusz Winnicki | 1 | d | - | 1 | 3 | 67,09 | ||||||||||||
18R | Krzysztof Ulawski | u | 0 | 65,69 | |||||||||||||||
Klub |
Piła |
A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | 65,72 | |
9 | brak zawodnika | - | - | - | - | 3 | 66,74 | ||||||||||||
10 | Marceli Dubicki | 1 | 0 | 1 | - | 66,19 | |||||||||||||
11 | Robert Gwara | u | 1 | 0 | 0 | 66,94 | |||||||||||||
12 | Przemysław Piechocki | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 65,47 | ||||||||||||
19R | brak zawodnika | ||||||||||||||||||
Klub |
Gdańsk |
D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | B | A | A | B | C | A | ||
13 | Jacek Kalinowski | 3 | 2 | 2 | 2 | 26 | |||||||||||||
14 | Marek Dera | 1 | 2 | 3 | 2 | ||||||||||||||
15 | Arkadiusz Buczyński | 2 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
16 | Dominik Żebrowski | t | 1 | 3 | - | 2 | |||||||||||||
20R | Jarosław Bartczak | 1 | |||||||||||||||||
Sędzia |
Józef Piekarski | ||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
klasyfikacja końcowa grupy 3
1 | Apator Elektrim Toruń | 10 | 146 |
2 | GKM Grudziądz | 7 | 110 |
3 | Stal Farbpol Gorzów | 6 | 93 |
4 | Wybrzeże Gdańsk | 5 | 84 |
5 | Polonia Piła | 0 | 39 |