Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub |
Toruń |
C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | MCE | |
1 | Krzysztof Kuczwalski | 3 | - | 3 | 2 | 43 | 67,30 | ||||||||||||
2 | Jacek Krzyżaniak | 3 | 3 | 3 | 3 | 68,00 | |||||||||||||
3 | Robert Sawina | 3 | 3 | - | 3 | 69,00 | |||||||||||||
4 | Mirosław Kowalik | 2 | 3 | 3 | - | 1 | 67,90 | ||||||||||||
17R | Robert Pruss | 3 | 3 | d | 69,00 | ||||||||||||||
Klub |
Zielona Góra |
B | A | C | A | B | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | 68,00 | |
5 | Jacek Guzowski | 1 | 2 | 1 | 1 | 21 | 68,50 | ||||||||||||
6 | Andrzej Zarzecki | 2 | 2 | 1 | 2 | 68,80 | |||||||||||||
7 | Jan Połubiński | 2 | 0 | 2 | 2 | 68,70 | |||||||||||||
8 | Paweł Wachełka | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 68,70 | ||||||||||||
18R | brak zawodnika | 68,40 | |||||||||||||||||
Klub |
Gniezno |
A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | 68,50 | |
9 | Paweł Maciejewski | 2 | 1 | 0 | 0 | 21 | 69,00 | ||||||||||||
10 | Marek Adamczyk | 1 | t | 0 | 1 | 68,30 | |||||||||||||
11 | Artur Walkowiak | 1 | 2 | 2 | 3 | 69,30 | |||||||||||||
12 | Tomasz Fajfer | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 70,30 | ||||||||||||
19R | brak zawodnika | ||||||||||||||||||
Klub |
Grudziądz |
D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | B | A | A | B | C | A | ||
13 | Jarosław Skarżyński | 0 | 2 | 2 | 3 | 37 | |||||||||||||
14 | Robert Kempiński | 0 | t | 1 | 0 | ||||||||||||||
15 | Wojciech Żurawski | 1 | 1 | 0 | 1 | ||||||||||||||
16 | Andrzej Filipiak
(RT) nklas |
0 | 0 | 0 | 3 | 4 | |||||||||||||
20R | |||||||||||||||||||
Sędzia |
Ryszard Bielicki | ||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
klasyfikacja końcowa grupy 2
1 | Apator Toruń | 11 | 150 |
2 | Falubaz Zielona Góra | 9 | 121 |
3 | Start Gniezno | 6 | 92 |
4 | Wybrzeże Gdańsk | 4 | 68 |
GKM Grudziądz | 0 | 26 |