Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub |
Apator Toruń |
C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | MCE | |
1 | Stefan Tietz | 1 | 3 | 2 | 3 | 29 | 69,60 | ||||||||||||
2 | Krzysztof Kuczwalski | 2 | 3 | d | 3 | 71,80 | |||||||||||||
3 | Piotr Maćkiewicz | w | 3 | d | - | 67,50 | |||||||||||||
4 | Robert Pruss | 3 | d | 1 | - | 2 | 69,10 | ||||||||||||
17R | Mariusz Strzelecki | 3 | 2 | 68,90 | |||||||||||||||
Klub |
GKM Grudziądz |
B | A | C | A | B | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | 67,40 | |
5 | Jacek Wiśniewski | d | 2 | w | 0 | 14 | 68,90 | ||||||||||||
6 | Andrzej Przeworek | d | u | 1 | 2 | 69,30 | |||||||||||||
7 | Paweł Bieniek | 2 | u | 2 | 1 | 69,20 | |||||||||||||
8 | Waldemar Cisoń | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 69,00 | ||||||||||||
18R | brak zawodnika | 72,00 | |||||||||||||||||
Klub |
Wybrzeże Gdańsk |
A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | 67,90 | |
9 | Piotr Laskowski | 1 | 2 | w | 1 | 8 | 69,20 | ||||||||||||
10 | brak zawodnika | - | - | - | - | 69,00 | |||||||||||||
11 | Jarosław Strongowski | 2 | u | u | 0 | 68,90 | |||||||||||||
12 | Piotr Chrzanowski | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 68,90 | ||||||||||||
19R | brak zawodnika | ||||||||||||||||||
Klub |
Stal Gorzów |
D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | B | A | A | B | C | A | ||
13 | Cezary Owiżyc | 3 | 2 | 3 | 2 | 37 | |||||||||||||
14 | Jarosław Gała | 2 | 2 | 3 | - | ||||||||||||||
15 | Piotr Świst | 3 | u | 3 | 3 | ||||||||||||||
16 | Mirosław Daniszewski | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | |||||||||||||
20R | Dariusz Suchecki | u | |||||||||||||||||
Sędzia |
Janusz Konieczny | ||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
klasyfikacja końcowa grupy 3
1 | Stal Gorzów | 12 | 159 |
2 | Apator Toruń | 7 | 107 |
3 | GKM Grudziądz | 2 | 57 |
4 | Wybrzeże Gdańsk | 2 | 54 |