Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub |
Apator Toruń |
C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | MCE | |
1 | Stanisław Miedziński | 3 | 3 | u | 2 | 39 | 70,00 | ||||||||||||
2 | Krzysztof Kuczwalski | 2 | 2 | - | - | 69,80 | |||||||||||||
3 | Piotr Maćkiewicz | 3 | 2 | 2 | - | 69,80 | |||||||||||||
4 | Stefan Tietz | 2 | 3 | - | 3 | 1 | 69,60 | ||||||||||||
17R | Grzegorz Śniegowski | 3 | 3 | 3 | 3 | 69,40 | |||||||||||||
Klub |
Włókniarz Cz-wa |
B | A | C | A | B | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | 70,80 | |
5 | Dariusz Rachwalik | 3 | 3 | 2 | 0 | 24 | 70,80 | ||||||||||||
6 | Sławomir Drabik | 2 | 2 | 3 | 2 | 69,80 | |||||||||||||
7 | Andrzej Puczyński | 2 | 0 | 0 | 2 | 70,00 | |||||||||||||
8 | Tomasz Purgal | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 70,30 | ||||||||||||
18R | brak zawodnika | 70,80 | |||||||||||||||||
Klub |
Stal Rzeszów |
A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | 70,70 | |
9 |
Bogdan Ciupak |
1 | 3 | 3 | 1 | 13 | 70,50 | ||||||||||||
10 | Roman Lubera | u | w | 0 | - | 70,70 | |||||||||||||
11 | Mirosław Baran | u | - | - | 0 | 70,60 | |||||||||||||
12 | Jan Wałko | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 70,40 | ||||||||||||
19R | Tadeusz Kogutek | 1 | u | 0 | |||||||||||||||
Klub |
Unia Tarnów |
D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | B | A | A | B | C | A | ||
13 | Marek Iwaniec | 1 | 3 | 2 | 3 | 19 | |||||||||||||
14 | Andrzej Tanaś | 0 | 2 | 1 | 1 | ||||||||||||||
15 | Andrzej Bykiewicz | 0 | u | 1 | 1 | ||||||||||||||
16 | Artur Taraszka | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | |||||||||||||
20R | brak zawodnika | ||||||||||||||||||
Sędzia |
Bonifacy Langner | ||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
klasyfikacja końcowa grupy 4
1 | Apator Toruń | 12 | 128 |
2 | Włókniarz Częstochowa | 6 | 82 |
3 | Unia Tarnów | 5 | 74 |
4 | Stal Rzeszów | 1 | 61 |