1. Wybrzeże Gdańsk 40 | ||||
( ) | Berliński Mirosław | 12 | 3, 3, 3, 3 | |
( ) | Szymko Piotr | 10 | ||
( ) | Jakoniuk Witold | 9 | ||
( ) | Kołacki Janusz | 9 | ||
( ) | ??? | |||
2. Apator Toruń | ||||
( ) | Kwiatkowski Krzysztof | 11 | ||
( ) | Woźnicki Jan | 7 | ||
( ) | Wiśniewski Tadeusz | 6 | ||
( ) | Marwitz Andrzej | 1 | ||
( ) | Kowalski Ryszard | 0 | ||
3. GKM Grudziądz 18 | ||||
( ) | Rutecki Zdzisław | 7 | ||
( ) | Szenwald Krzysztof | 6 | ||
( ) | Walczyk Krzysztof | 2 | ||
( ) | Trykowski Krzysztof | 2 | ||
( ) | Kołodziej Grzegorz | 1 | ||
4. Stal Gorzów | ||||
( ) | Migoś Edmund jr. | 5 | ||
( ) | Dubiec Ryszard | 4 | ||
( ) | Racięda Stanisław | 3 | ||
( ) | Mazurkiewicz Arkadiusz | 1 | ||
( ) | Szewczykowski ??? | 0 | ||
Sędzia - ??? |
Runda 2
22 maja 1980 - Gorzów
1. Apator Toruń 28 | ||||
( ) | Kwiatkowski Krzysztof | 11 | ||
( ) | Woźnicki Jan | 8 | ||
( ) | Miastkowski Czesław | 6 | ||
( ) | Wiśniewski Tadeusz | 3 | ||
( ) | ??? | ??? | ||
2. Stal Gorzów 26 | ||||
( ) | Dubiec Ryszard | 9 | ||
( ) | Mazurkieiwcz Arkadiusz | 8 | ||
( ) | Racięda Stanisław | 6 | ||
( ) | Szewczykowski ??? | 2 | ||
( ) | Edmund MIgoś jr. | 1 | ||
3. Gwardia Łódź 23 | ||||
( ) | Szkobel Paweł | 10 | ||
( ) | Tronina Sławomir | 6 | ||
( ) | Miedziński Stanisław | 4 | ||
( ) | Lis Karol | 3 | ||
( ) | ??? | ??? | ||
4. GKM Grudziądz 18 | ||||
( ) | Rutecki Zdzisław | 11 | ||
( ) | Szenwald Krzysztof | 4 | ||
( ) | Trykowski Krzysztof | 2 | ||
( ) | Walczyk Krzysztof | 1 | ||
( ) | ??? | ??? | ||
Sędzia - ??? |
Runda 3
18 czerwca 1980 - Grudziądz
1. Wybrzeże Gdańsk 43 | ||||
( ) | Berlińśki Mirosław | 12 | 3, 3, 3, 3 | |
( ) | Kołacki Janusz | 12 | 3, 3, 3, 3 | |
( ) | Jankoniuk Witold | 10 | ||
( ) | Fede Krzysztof | 9 | ||
( ) | ??? | ??? | ||
2.Gwardia Łódź 24 | ||||
( ) | Szkobel Paweł | 8 | ||
( ) | Tronina Sławomir | 5 | ||
( ) | Błaszczyk Krzysztoif | 5 | ||
( ) | Lis Karol | 4 | ||
( ) | Miedziński Stanisław | 2 | ||
3. Stal Gorzów 17 | ||||
( ) | Mazurkiewicz Arkadiusz | 7 | ||
( ) | Racięda Stanisław | 6 | ||
( ) | Chomski Stanisłąw | 3 | ||
( ) | Dąbrowski Benedykt | 1 | ||
( ) | Czechowski ??? | 0 | ||
4. GKM Grudziądz 12 | ||||
( ) | Trykowski Krzysztof | 5 | ||
( ) | Walczyk Krzysztof | 4 | ||
( ) | Kołodziej Grzegorz | 2 | ||
( ) | Pogorzelski ??? | 1 | ||
( ) | ??? | ??? | ||
Sędzia - ??? |
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub | Toruń | C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | B | C | A | B | A | MCE | |
1 | Wiśniewski Tadeusz | w | 3 | 3 | 2 | 41 | 71,80 | ||||||||||||
2 | Żabiałowicz Wojciech | 3 | 3 | 3 | 3 | 72,40 | |||||||||||||
3 | Woźnicki Jan | 3 | 3 | 3 | 3 | 72,20 | |||||||||||||
4 | Miastkowski Czesław | 2 | 1 | - | - | I | 74,20 | ||||||||||||
17R | Kwiatkowski Krzysztof | 3 | 3 | 72,20 | |||||||||||||||
Klub | Gdańsk | B | A | C | A | B | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | 74,00 | |
5 | Kołacki Janusz | 3 | d | 2 | 3 | 28 | 71,20 | ||||||||||||
6 | Jakoniuk Witold | - | 3 | u | - | 72,40 | |||||||||||||
7 | Berliński Mirosław | 3 | 2 | 2 | 2 | 72,80 | |||||||||||||
8 | Fede Krzysztof | 2 | 2 | 2 | u | II | 71,40 | ||||||||||||
18R | Szymko Piotr | 2 | 72,00 | ||||||||||||||||
Klub | Łódź | A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | 74,80 | |
9 | Lis Karol | 1 | 2 | u | - | 19 | 72,20 | ||||||||||||
10 | Błaszczyk Krzysztof | 2 | 2 | 1 | 1 | 72,40 | |||||||||||||
11 | Tronina Sławomir | 2 | 1 | 1 | - | 71,60 | |||||||||||||
12 | Szkobel Paweł | 1 | - | w | 2 | III | 74,40 | ||||||||||||
19R | Miedziński Stanisław | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||
Klub | Grudziądz | D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | B | A | A | B | C | A | ||
13 | Kołodziej Grzegorz | 1 | 0 | u | - | 6 | |||||||||||||
14 | Walczyk Krzysztof | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||
15 | Pogorzelski | 0 | 1 | 2 | 0 | ||||||||||||||
16 | Trykowski Krzysztof | 1 | - | - | - | IV | |||||||||||||
20R | Marwitz Andrzej (gość) | 0 | 0 | 1 | |||||||||||||||
Sędzia |
Władysław Kaba | ||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Runda 5
??? ... 1980 - Łódź
1. Gwardia Łódź 32 | ||||
( ) | ??? | ??? | ||
( ) | ??? | ??? | ||
( ) | ??? | ??? | ||
( ) | ??? | ??? | ||
( ) | ??? | ??? | ||
2. Wybrzeże Gdańsk 29 | ||||
( ) | ??? | ??? | ||
( ) | ??? | ??? | ||
( ) | ??? | ??? | ||
( ) | ??? | ??? | ||
( ) | ??? | ??? | ||
3. Apator Toruń 8 | ||||
( ) | ??? | ??? | ||
( ) | ??? | ??? | ||
( ) | ??? | ??? | ||
( ) | ??? | ??? | ||
( ) | ??? | ??? | ||
4. Stal Gorzów 8 | ||||
( ) | Okupski Krzysztof | 4 | ||
( ) | Dąbrowski Benedykt | 3 | ||
( ) | Mazurkiewicz Arkadiusz | 1 | ||
( ) | ??? | ??? | ||
( ) | ??? | ??? | ||
Sędzia - ??? |
klasyfikacja końcowa
młodzieżowych drużynowych mistrzostw polski
1980
1 | Wybrzeże Gdańsk | 10 | 140 |
2 | Apator Toruń | 9 | 121 |
3 | Gwardia Łódź | 7 | 98 |
4 | Stal Gorzów | 3 | 64 |
5 | GKM Grudziądz | 1 | 54 |