2009-05-14
Zielona Góra
Turniej Drużynowy |
|
Leszno - 25 pkt.
5. Przemysław Pawlicki (3,3,3,1) 10
6. Tobiasz Musielak (1,t,1,2) 4
7. Sławomir Musielak (3,2,1,3) 9
8. Mateusz Łukaszewski (d,2,t,t) 2
Toruń - 20 pkt.
9. Matej Kus (3,3,d,2) 8
10. Kamil Cieślar (2,1,2,3) 8*
11. Emil Pulczyński (0,1,2,1) 4
12. Kamil Pulczyński (2,1,3,2) 8
Gorzów - 17 pkt.
13. Adrian Szewczykowski (2,3,3,3) 11
14. Łukasz Cyran (d,3,2,1) 6
15. Łukasz Sówka (2,0,2,2) 6*
16. Patryk Kociemba (d,2,w,1) 3*
Zielona Góra - 13 pkt.
1. brak zawodnika
2. Tomasz Halicki (1,0,1,0) 2
3. Patryk Dudek (3,2,3,3) 11
4. Kamil Adamczewski (1,w,1,0) 2*
* - punkty nie wliczane do dorobku drużyny |
Bieg po biegu:
1. (63,34) Pawlicki, K.Pulczyński, Adamczewski, Cyran (d2)
2. (62,12) Dudek, Szewczykowski, T.Musielak, E.Pulczyński
3. (??,??) Kus, Sówka, Halicki, Łukaszewski (d4)
4. (61,99) S.Musielak, Cieślar, Kociemba (d3)
5. (63,99) Kus, Kociemba, Adamczewski (u/w), T.Musielak (t)
6. (62,23) Pawlicki, Dudek, Cieślar, Sówka
7. (62,78) Szewczykowski, S.Musielak, K.Pulczyński, Halicki
8. (63,04) Cyran, Łukaszewski, E.Pulczyński
9. (63,69) Szewczykowski, Cieślar, Adamczewski, Łukaszewski (t)
10. (61,92) Dudek, Cyran, Musielak, Kus (d4)
11. (61,93) Pawlicki, E.Pulczyński, Halicki, Kociemba (u/w)
12. (63,13) K.Pulczyński, Sówka, T.Musielak
13. (62,70) Dudek, K.Pulczyński, Kociemba, Łukaszewski (t)
14. (62,28) S.Musielak, Sówka, E.Pulczyński, Adamczewski
15. (63,96) Cieślar, T.Musielak, Cyran, Halicki
16. (62,87) Szewczykowski, Kus, Pawlicki
Sędzia: Piotr Jąder |
|
2009-06-10
Leszno
Turniej Drużynowy |
|
Leszno - 28 pkt.
1. Przemysław Pawlicki 10 (2,3,3,2)
2. Mateusz Łukaszewski 4 (t,1,1,2)
3. Tobiasz Musielak 3 (t,2,1,u/w)
4. Sławomir Musielak 11 (3,3,2,3)
Toruń - 23 pkt.
5. Brak Zawodnika
6. Damian Celmer 8 (3,2,t,3)
7. Mateusz Lampkowski 8 (3,2,2,1)
8. Kamil Pulczyński 7 (3,1,1,2)
Zielona Góra - 20 pkt.
13. Patryk Dudek 10 (1,3,3,3)
14. Janusz Baniak 3 (2,0,u/w,1)
15. Mateusz Łukowiak 7 (2,3,2,0)
16. Łukasz Sówka* 6 (1,0,2,3)
Gorzów - 15 pkt.
9. Adrian Szewczykowski 6 (1,1,3,1)
10. Brak Zawodnika
11. Łukasz Cyran 9 (2,2,3,2)
12. Brak Zawodnika
*Łukasz Sówka gościnnie w drużynie Falubazu Zielona Góra. Jego punkty nie zostały wliczone do dorobku drużyny w której startował.
|
Bieg po biegu:
1. (63,54) S. Musielak Baniak
2. (63,63) Celmer Cyran, Dudek, T.Musielak (T)
3. (65,22) Pulczyński Łukowiak, Szewczykowski, Łukaszewski(T)
4. (64,68) Lampkowski Pawlicki, Sówka
5. (64,01) S. Musielak Celmer, Szewczykowski, Sówka
6. (66,06) Łukowiak T.Musielak
7. (64,36) Dudek Lampkowski, Łukaszewski
8. (63,68) Pawlicki Cyran, Pulczyński, Baniak
9. (64,11) Dudek S.Musielak, Pulczyński
10. (65,61) Szewczykowski Lampkowski, T. Musielak, Baniak (U/W)
11. (65,94) Cyran Sówka, Łukaszewski
12. (65,31) Pawlicki Łukowiak, Celmer (T)
13. (65,82) Sówka Pulczyński, T.Musielak (U/W)
14. (65,17) S.Musielak Cyran, Lampkowski, Łukowiak
15. (65,43) Celmer Baniak, Łukaszewski
16. (65,12) Dudek Pawlicki, Szewczykowski
Sędzia: Grzegorz Sokołowski
|
|
2009-06-23
Toruń
Turniej Drużynowy |
|
Toruń - 35 pkt.
1. Emil Pulczyński - 9 (3,3,3,0)
2. Damian Celmer - 8 (3,2,w,3)
3. Mateusz Lampkowski - 8 (3,2,0,3)
4. Kamil Pulczyński - 10 (1,3,3,3)
Leszno - 25 pkt.
13. Mateusz Łukaszewski - 3 (2,0,-,1)
14. Sławomir Musielak - 9 (3,2,2,2)
15. Przemysław Pawlicki - 8 (1,3,2,2)
16. Tobiasz Musielak - 4 (0,1,1,2)
20. Kamil Adamczewski - 1 (1)
Zielona Góra - 21 pkt.
9. Patryk Dudek - 10 (2,2,3,3)
10. Janusz Baniak - 5 (2,0,2,1)
11. Mateusz Łukowiak - 2 (0,1,-,1)
12. Kacper Rogowski - 2 (d,1,1,-)
19. Adam Strzelec - 2 (2,0)
Gorzów - 14 pkt.
5. Adrian Szewczykowski - 8 (2,1,3,2)
6. Mateusz Mikorski - 1 (1,0,0,0)
7. Łukasz Cyran - 5 (1,3,1,w)
8. Łukasz Sówka - 1 (0,0,w,1) |
Bieg po biegu:
1. (62,96) S.Musielak, Szewczykowski, K.Pulczyński, Rogowski (d)
2. (61,66) Lampkowski, Łukaszewski, Mikorski, Łukowiak
3. (61,56) Celmer, Dudek, Pawlicki, Sówka
4. (61,56) E.Pulczyński, Baniak, Cyran, T.Musielak
5. (60,49) K.Pulczynski, Dudek, T.Musielak, Mikorski
6. (61,21) Pawlicki, Lampkowski, Szewczykowski, Baniak
7. (61,19) Cyran, Celmer, Rogowski, Łukaszewski
8. (61,37) E.Pulczyński, S.Musielak, Łukowiak, Sówka
9. (61,34) K.Pulczyński, Baniak, Adamczewski, Sówka (w)
10. (60,61) Dudek, S.Musielak, Cyran, Lampkowski
11. (61,79) Szewczykowski, Strzelec, T.Musielak, Celmer (w)
12. (60,59) E.Pulczyński, Pawlicki, Rogowski, Mikorski
13. (62,09) Lampkowski, T.Musielak, Sówka, Strzelec
14. (60,93) K.Pulczyński, Pawlicki, Łukowiak, Cyran (w)
15. (61,13) Celmer, S.Musielak, Baniak, Mikorski
16. (60,66) Dudek, Szewczykowski, Łukaszewski, E.Pulczyński
Sędzia: J. Piekarski, |
|
2009-06-30
Gorzów
Turniej Drużynowy |
|
Gorzów - 29 pkt.
Adrian Szewczykowski 8 (2,1,3,2)
Paweł Zmarzlik 6 (3,3,d,d)
Łukasz Cyran 11 (3,2,3,3)
Mateusz Mikorski 4 (1,2,1,0)
Toruń - 28 pkt.
Emil Pulczyński 6 (1,2,2,1)
Damian Celmer 10 (3,3,2,2)
Mateusz Lampkowski 6 (2,0,2,2)
Kamil Pulczyński 6 (0,3,1,2)
Leszno - 22 pkt.
Tobiasz Musielak 0 (d,0,-,0)
Sławomir Musielak 10 (3,1,3,3)
Przemysław Pawlicki 8 (w,2,3,3)
Mateusz Łukaszewski 1 (0,-,1,-)
Kamil Adamczewski 3 (1,1,1)
Zielona Góra - 17 pkt.
Patryk Dudek 10 (2,3,2,3)
Janusz Baniak 3 (2,-,u,1)
Mateusz Łukowiak 2 (1,0,0,1)
Daniel Paluszkiewicz 1 (1,w,-,-)
Adrian Wojewoda 1 (1,0,0) |
|
|
2009-09-01
Zielona Góra
Turniej Indywidualny |
|
1. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra) 15 (3,3,3,3,3)
2. Janusz Baniak (Falubaz Zielona Góra) 12+3 (2,2,2,3,3)
3. Emil Pulczyński (Unibax Toruń) 12+2 (2,2,3,2,3)
4. Kamil Pulczyński (Unibax Toruń) 11 (3,3,3,w,2)
5. Adrian Szewczykowski (Caelum Stal Gorzów) 11 (3,1,1,3,3)
6. Richard Sweetman (Unia Leszno) 10 (3,2,2,1,2)
7. Damian Celmer (Unibax Toruń) 8 (1,3,3,d,1)
8. Mateusz Łukaszewski (Unia Leszno) 8 (2,3,0,1,2)
9. Adam Strzelec (Falubaz Zielona Góra) 8 (1,2,2,3,0)
10. Łukasz Sówka (KM Ostrów) 8 (2,1,1,2,2)
11. Mateusz Mikorski (Caelum Stal Gorzów) 4 (0,1,2,0,1)
12. Adrian Wojewoda (Falubaz Zielona Góra) 4 (0,0,1,2,1)
13. Paweł Parys (Caelum Stal Gorzów) 4 (0,1,1,2,0)
14. Adam Wojciechowski (Unibax Toruń) 0 (0,0,0,d,w)
15. brak zawodnika
16. brak zawodnika |
Bieg po biegu:
1. Dudek, Baniak, Strzelec, Wojewoda
2. Szewczykowski, Sówka, Mikorski, Parys
3. Sweetman, Łukaszewski
4. K.Pulczyński, E.Pulczyński, Celmer, Wojciechowski
5. Dudek, E.Pulczyński, Szewczykowski
6. Celmer, Baniak, Parys
7. K.Pulczyński, Sweetman, Sówka, Wojewoda
8. Łukaszewski, Strzelec, Mikorski, Wojciechowski
9. Dudek, Sweetman, Parys, Wojciechowski
10. K.Pulczyński, Baniak, Szewczykowski, Łukaszewski
11. Celmer, Mikorski, Wojewoda
12. E.Pulczyński, Strzelec, Sówka
13. Dudek, Sówka, Łukaszewski, Celmer (d)
14. Baniak, E.Pulczyński, Sweetman, Mikorski
15. Szewczykowski, Wojewoda, Wojciechowski (d)
16. Strzelec, Parys, K.Pulczyński (u/w)
17. Dudek, K.Pulczyński, Mikorski
18. Baniak, Sówka, Wojciechowski (w/2min)
19. E.Pulczyński, Łukaszewski, Wojewoda, Parys
20. Szewczykowski, Sweetman, Celmer, Strzelec
Bieg dodatkowy o II miejsce:
21. Baniak, E.Pulczyński |
|