testmecz
Stal Apator Toruń - ADMV NRD
20
października 1979 - Toruń
Nr Start |
NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA |
B I E G I |
PKT IND |
C Z A S |
|||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | ||||
KLUB | Goście | 1 | 2 | 5 | 7 | 8 | 9 | 10 | 12 | 15 | 16 | 18 | 20 | 21 | 23 | 25 | 26 | 28 | 30 | ||
1 | Mell | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 72,00 | ||||||||||||
2 | Tezlaff | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 73,40 | ||||||||||||
3 | Grulich | 1 | 0 | - | - | - | - | 1 | 75,20 | ||||||||||||
4 | Trimemer | d | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 | 72,60 | ||||||||||||
5 | Lieschke | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 12 | 74,00 | ||||||||||||
6 | Bever | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 74,00 | ||||||||||||
7 | Mell J | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72,40 | ||||||||||||||
8 | - | - | 74,40 | ||||||||||||||||||
KLUB |
Gospodarze |
5 | 10 | 13 | 17 | 22 | 27 | 32 | 36 | 39 | 44 | 48 | 52 | 57 | 61 | 65 | 70 | 74 | 78 | 74,00 | |
1 | Ząbik Jan | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 18 | 73,80 | ||||||||||||
2 | Kończykowski marek | 2' | 2' | 1 | - | 1 | 1 | 7+2 | 74,00 | ||||||||||||
3 | Żabiałowicz Wojciech | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 18 | 74,00 | ||||||||||||
4 | Woźnicki Jan | 2' | 1 | - | 1 | - | - | 4+1 | 74,80 | ||||||||||||
5 | Słowiński Zygmunt | 2 | 2' | 2' | 3 | 3 | 3 | 15+2 | 75,20 | ||||||||||||
6 | Kwiatkowski Krzysztof | 1' | 3 | 3 | 1 | 1 | - | 9+1 | 75,00 | ||||||||||||
7 | Olkiewicz Adam | d | 0 | 76,00 | |||||||||||||||||
8 | Moskowicz Jan | 2' | 2' | 2' | 1 | 7+3 | 76,00 | ||||||||||||||
sędzia |
Ryszard Kowalski |
74,40 74,60 |
|||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start D - Defekt U - Upadek W - Wykluczenie SU-Spowodował U SS - Świeca Start P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - nie wystartował w biegu |
A | B | A | B | A | B | A | B | A | B | A | B | A | B | A | B | A | B |
Goście nr 1-8 |
||
C | D | C | D | C | D | C | D | C | D | C | D | C | D | C | D | C | D | ||||
B | A | B | A | B | A | B | A | B | A | B | A | B | A | B | A | B | A |
Gospodarze nr 9-16 |
|||
D | C | D | C | D | C | D | C | D | C | D | C | D | C | D | C | D | C |
Podziękowania dla Radka Rucińskiego
za udostępnienie wyników turnieju