Turniej Kwalifikacyjny
Bieg 1
[64:79] (24)
Chrzanowski; (9) Klingberg; (16) Krzyżaniak; (17)
J. Gollob
Bieg 2 [64,17] (15)
Protasiewicz; (10) Bajerski; (23) Walasek; (18)
Okoniewski
Bieg 3 [64,89] (22)
Świst; (11) Kowalik; (19) Dados; (14)
Huszcza
Bieg 4 [64,34] (12)
Sawina; (13) Ułamek; (21) Brhel; (20)
Cegielski
Bieg 5 [64,27] Cegielski; Krzyżaniak;
Dados; Okoniewski (t)
Bieg 6 [64,64] Brhel; Huszcza;
Walasek; J. Gollob
Bieg 7 [64,44] Ułamek; Bajerski;
Świst; Chrzanowski
Bieg 8 [65,71] Kowalik; Protasiewicz;
Sawina; Klingberg
Bieg 9 [64,82] Klingberg; Świst;
Huszcza; Cegielski (d4)
Bieg 10 [65,30] Krzyżaniak; Sawina;
Chrzanowski; Brhel (w-przerkr.
czasu 2 min)
Turniej Główny
Bieg 11 [64,47] (1)
Rickardsson; Ułamek Sawina; (8)
Jaguś
Bieg 12 [64,84] (2)
Sullivan; Świst; Kowalik; (7)
Holta (nie wystartował w zawodach)
Bieg 13 [65,61] (6)
Wiltshire; Krzyżaniak; Bajerski; (3)T.
Gollob
Bieg 14 [65,57] (5)
Loram; (4) Adams;
Klingberg; Protasiewicz
Bieg 15 [65,57] Bajerski; Sawina;
Protasiewicz; brak zawodnika
Bieg 16 [65,52] T. Gollob; Klingberg; Jaguś;
Kowalik
Bieg 17 [64,80] Rickardsson; Świst; Adams; Wiltshire
Bieg 18 [64,93] Ułamek; Sullivan; Krzyząniak; Loram
Bieg 19 [64,52] Bajerski; Loram; Adams;
Klingberg
Bieg 20 [65,04] T. Gollob; Sawina; Wiltshire;
Krzyżaniak (w/u) - bieg powtarzany
Półfinał 1
Bieg 21 [64,12] Rickardsson; Sullivan;
Sawina; Bajerski
Półfinał 2
Bieg 22 [64,97] T. Gollob; Ułamek; Loram; Świst (d4)
Finał [B] Pocieszenia
Bieg 23 [65,50] Świst; Bajerski; Loram;
Sawina
Finał [A]
Bieg 24 [64,11] Sullivan;
Rickardsson; T. Gollob; Ułamek - bieg powtarzany
Ostateczna Kolejność po zakończeniu turnieju
1.
Ryan Sullivan - Australia -
Częstochowa
2. Tony Rickardsson - Szwecja -
Toruń
3. Tomasz Gollob - Polska -
Bydgoszcz
4. Sebastian Ułamek - Polska -
Leszno
5. Piotr Świst - Polska -
Gorzów Wlkp
6. Tomasz Bajerski - Polska -
Toruń
7. Mark Loram - Wielka Brytania -
Bydgoszcz
8. Robert Sawina - Polska -
Toruń
9. Leigh Adams - Australia -
Leszno
Todd Wiltshire -
Australia - Bydgoszcz
11. Niklas Klingberg - Szwecja -
Jacek Krzyżaniak -
Polska - Wrocław
13. Piotr Protasiewicz - Polska -
Bydgoszcz
Wiesław Jaguś -
Polska - Toruń
15. Mirosław Kowalik - Polska -
Toruń
16. Andrzej Huszcza - Polska -
Zielona Góra
Tomasz Chrzanowski -
Polska - Toruń
18. Krzysztof Cegielski - Polska -
Gniezno
Bohumil Brhel -
Czechy - Rzeszów
20. Robert Dados - Polska - Wrocław
Grzegorz Walasek -
Polska - Częstochowa
22. Rafał Okoniewski - Polska -
Leszno
Jacek Gollob -
Polska - Bydgoszcz
Sędzia - Andrzej Terlecki