Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Rujner Mateusz | Grudziądz | 2 | d2 | 3 | 2 | 7 | 7 | 67,83 | ||||||||||||||||||
2 | Andrzejewski Arkadiusz | Bydgoszcz | 0 | 1 | 1 | su|w | 2 | 14 | 66,95 | ||||||||||||||||||
3 | Krzyżanowski Dawid | Toruń | 1 | 3 | 2 | 2 | 8 | 4 | 68,52 | ||||||||||||||||||
4 | Kossakowski Dominik | Gdańsk | 3 | 3 | 2 | 3 | 11 | 1 | 68,64 | ||||||||||||||||||
5 | Bober Oskar | Grudziądz | 3 | 2 | 3 | 3 | 11 | 2 | 68,67 | ||||||||||||||||||
6 | Trępała Mikołaj | Bydgoszcz | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | 11 | 68,62 | ||||||||||||||||||
7 | Wolender Paweł | Toruń | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | 9 | 67,34 | ||||||||||||||||||
8 | Beśko Patryk | Gdańsk | 2 | 2 | 0 | 3 | 7 | 6 | 69,99 | ||||||||||||||||||
9 | Gollob-Ajtner Oskar | Toruń | 3 | 3 | 1 | u|w | 7 | 5 | 68,99 | ||||||||||||||||||
10 | Niedzielski Denis | Grudziądz | 1 | 2 | 3 | 1 | 7 | 8 | 67,70 | ||||||||||||||||||
11 | Wolniewiński Patryk | Bydgoszcz | u|w | - | - | - | 0 | 16 | 68,76 | ||||||||||||||||||
12 | Wittstock Krzysztof | Gdańsk | 2 | u|w | - | - | 2 | 13 | 69,23 | ||||||||||||||||||
13 | Danielewicz Mateusz | Grudziądz | d3 | 1 | u|w | 2 | 3 | 12 | 68,78 | ||||||||||||||||||
14 | Trzensiok Mike | Wrocław | 3 | 3 | 3 | u|w | 9 | 3 | 68,54 | ||||||||||||||||||
15 | Bieliński Aureliusz | Gdańsk | 2 | 1 | 2 | 1 | 6 | 10 | 68,08 | ||||||||||||||||||
16 | Beyger Tomasz | Toruń | 1 | u4 | - | - | 1 | 15 | 68,95 | ||||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Tomasz Fijałkowski |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |