Poz. |
Imię i Nazwisko |
Klub | pkt | pkt/turniej | punkty zdobywane w poszczególnych turniejach PLM |
wyróżniono punkty zawodników,
którzy zwyciężyli w poszczególnych turniejach |
|||||
1. | Wojciech Lisiecki | Gniezno | 64 | 10,67 | x ; 12 ; 8 ; 11 ; x ; 11 ; 12 ; 10 |
2. | Karol Jóźwik | Bydgoszcz | 58 | 9,67 | 8 ; 10 ; 9 ; x ; 13 ; 8 ; 10 ; x |
3. | Krystian Pieszczek | Gdańsk | 56 | 11,20 | 11 ; 10 ; 12 ; 11 ; x ; x ; x ; 12 |
4. | Łukasz Przedpełski | Toruń | 49 | 8,17 | 6 ; x ; 8 ; 11 ; 2 ; 10 ; x ; 12 |
5. | Łukasz Wieliński | Bydgoszcz | 49 | 6,13 | 6 ; 5 ; 5 ; 8 ; 3 ; 12 ; 7 ; 3 |
6. | Łukasz Cyran | Grudziądz | 45 | 11,25 | 10 ; 9 ; x ; 12 ; 14 ; x ; x ; x |
7. | Paweł Przedpełski | Toruń | 42 | 8,40 | 6 ; x ; 6 ; 8 ; 13 ; x ; x ; 9 |
8. | Bartosz Bietracki | Bydgoszcz | 42 | 5,25 | 6 ; 3 ; 4 ; 3 ; 7 ; 7 ; 4 ; 8 |
9. | Oskar Fajfer | Gniezno | 42 | 14,00 | x ; 14 ; 13 ; x ; x ; 15 ; x ; x |
10. | Bartosz Pietrykowski | Toruń | 41 | 6,83 | 6 ; x ; 5 ; x ; 4 ; 7 ; 9 ; 10 |
11. | Emil Pulczyński | Toruń | 39 | 13,00 | 15 ; x ; 13 ; 11 ; x ; x ; x ; x |
12. | Marcin Wawrzyniak | Gniezno | 35 | 8,75 | x ; 7 ; x ; x ; 12 ; 9 ; x ; 7 |
13. | Marcel Szymko | Gdańsk | 33 | 8,25 | 2 ; x ; 11 ; 9 ; 11 ; x ; x ; x |
14. | Patryk Beśko | Gdańsk | 33 | 4,71 | 2 ; 7 ; 0 ; x ; 9 ; 4 ; 6 ; 5 |
15. | Maciej Fajfer | Gniezno | 33 | 8,25 | x ; 7 ; 5 ; 10 ; x ; 11 ; x ; x |
16. | Mateusz Rujner | Grudziądz | 32 | 8,00 | 5 ; 15 ; 6 ; 6 ; x ; x ; x ; x |
17. | Dominik Kossakowski | Gdańsk | 32 | 8,00 | x ; x ; x ; x ; 8 ; 10 ; 9 ; 5 |
18. | Kamil Pulczyński | Toruń | 27 | 13,50 | 14 ; x ; 13 ; x ; x ; x ; x ; x |
19. | Adrian Gała | Gniezno | 21 | 7,00 | x ; 6 ; x ; 5 ; x ; x ; x ; 10 |
20. | Karol Szychowski | Grudziądz | 21 | 3,00 | 3 ; 1 ; 1 ; 0 ; 4 ; 5 ; 7 ; x |
21. | Mikołaj Drożdżowski | Bydgoszcz | 15 | 3,75 | x ; x ; x ; 1 ; x ; 8 ; 3 ; 3 |
22. | Adrian Cyfer | Gorzów | 14 | 14,00 | x ; x ; x ; x ; x ; x ; x ; 14 |
23. | Mikołaj Curyło | Bydgoszcz | 14 | 7,00 | x ; 3 ; x ; x ; x ; x ; 11 ; x |
24. | Szymon Woźniak | Bydgoszcz | 12 | 12,00 | 12 ; x ; x ; x ; x ; x ; x ; x |
25. | Patryk Rumiński | Toruń | 10 | 3,33 | x ; x ; x ; x ; 5 ; x ; 4 ; 1 |
26. | Oskar Ajtner-Gollob | Bydgoszcz | 9 | 4,50 | x ; x ; x ; 4 ; 5 ; x ; x ; x |
27. | Łukasz Kaczmarek | Gorzów | 7 | 7,00 | x ; x ; x ; x ; x ; x ; x ; 7 |
28. | Wiktor Kułakow | Bydgoszcz | 6 | 6,00 | x ; x ; x ; 6 ; x ; x ; x ; x |
29. | Mateusz Kwiatkowski | Toruń | 5 | 5,00 | x ; x ; x ; x ; 5 ; x ; x ; x |
30. | Krzysztof Wittstock | Gdańsk | 3 | 1,00 | x ; 2 ; 0 ; 1 ; x ; x ; x ; x |
31. | Mateusz Piernikowski | Toruń | 3 | 1,50 | x ; x ; x ; x ; x ; x ; 1 ; 2 |
32. | Dawid Dąbek | Gniezno | 3 | 1,50 | x ; x ; x ; x ; x ; 2 ; x ; 1 |
33. | Maciej Kubasik | Gniezno | 1 | 1,00 | x ; x ; x ; x ; x ; 1 ; x ; x |
34. | Adrian Osmólski | Grudziądz | 0 | 0,00 | x ; x ; x ; x ; x ; 0 ; x ; x |
Opracowanie Robert Legieć