Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Pulczyński Emil | Toruń | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 60,78 | |||||||||||||||||
2 | Kaczorowski Paweł | Grudziądz | d | 3 | 2 | 2 | 1 | 8 | 8 | 59,59 | |||||||||||||||||
3 | Wawrzyniak Marcin | Gniezno | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 10 | 7 | 60,38 | |||||||||||||||||
4 | Curyło Mikołaj | Bydgoszcz | 2 | 3 | 3 | u | 2 | 10 | 6 | 66,10 | |||||||||||||||||
5 | Pulczyński Kamil | Toruń | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 14 | 1 | 59,34 | |||||||||||||||||
6 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 64,10 | |||||||||||||||||
7 | Kociemba Patryk | Wrocław | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 11 | 4 | 60,75 | |||||||||||||||||
8 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 61,55 | |||||||||||||||||
9 | Adamczak Damian | Bydgoszcz | 3 | 1 | 2 | 3 | 3 | 12 | 3 | 61,44 | |||||||||||||||||
10 | Pietrykowski Bartosz | Toruń | 2 | ds | 0 | 1 | 2 | 5 | 10 | 60,03 | |||||||||||||||||
11 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 61,21 | |||||||||||||||||
12 | Lisiecki Wojciech | Gniezno | u/w | u/w | - | - | - | 0 | 12 | 60,68 | |||||||||||||||||
13 | Fajfer Maciej | Gniezno | 3 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | 5 | 60,09 | |||||||||||||||||
14 | Braun Patryk | Bydgoszcz | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 7 | 9 | 60,66 | |||||||||||||||||
15 | Przedpełski Łukasz | Toruń | ds | 1 | 1 | 2 | - | 4 | 11 | 60,88 | |||||||||||||||||
16 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 60,75 | |||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | 60,15 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 61,43 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Piotr Nowak |
61,10 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A | Tor B | Tor C | Tor D | 60,60 |