Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub | Toruń I | C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | MCE | |
1 | Celmer Damian | w | w | - | - | 21 | 64,87 | ||||||||||||
2 | Wiśniewski Adam | w | d | - | - | 63,56 | |||||||||||||
3 | Stachowiak Damian | 3 | 3 | 2 | 3 | 63,84 | |||||||||||||
4 | Marcinkowski Alan | 3 | 1 | 3 | 3 | II | 64,17 | ||||||||||||
17R | --- | 63,59 | |||||||||||||||||
Klub | Ostrów | B | A | C | A | B | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | 64,44 | |
5 | Łopaczewski Michał (gość) | 1 | 1 | 3 | 3 | 10 | 66,46 | ||||||||||||
6 | Idziorek Emil | 2 | 2 | 2 | 2 | 65,96 | |||||||||||||
7 | Szóstak Piotr | 2 | u | - | - | 64,57 | |||||||||||||
8 | brak zawodnika | - | - | - | - | III | 63,34 | ||||||||||||
18R | --- | 64,09 | |||||||||||||||||
Klub | Gorzów | A | D | B | D | A | B | B | A | C | C | B | C | D | C | A | D | 64,35 | |
9 | Szewczykowski Adrian | 3 | 3 | 3 | 2 | 37 | 63,81 | ||||||||||||
10 | Pudel Erik | 3 | 2 | 2 | 3 | 64,72 | |||||||||||||
11 | Zmarzlik Paweł | 1 | 3 | 2 | - | 64,38 | |||||||||||||
12 | Kozdraś Marcin | 2 | 3 | 3 | 2 | I | 63,78 | ||||||||||||
19R | --- | ||||||||||||||||||
Klub | Toruń II | D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | B | A | A | B | C | A | ||
13 | Pieniążek Oskar | 0 | 2 | 1 | u | 8 | |||||||||||||
14 | Lipiński Łukasz | u | w | - | - | ||||||||||||||
15 | Nowakowski Marcin | 2 | d | - | - | ||||||||||||||
16 | Lampkowski Mateusz | 1 | 0 | 1 | 1 | IV | |||||||||||||
20R | --- | ||||||||||||||||||
Sędzia |
Piotr Jąder | ||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
klasyfikacja końcowa grupy 1
1 | Lotos Gdańsk | ||
2 | BTŻ Polonia Bydgoszcz | ||
3 | KS Toruń Unibax | ||
4 | KS Stal Gorzów | ||
5 | ZKŻ Kronopol Zielona Góra |