65 Zlata Prilba
29 wrze郾ia 2013 - Pardubice (Czechy)


    
Eliminacje
:Grupa 1:
1. Przemys豉w Pawlicki (Polska) - (5,5,ns) 10
2. Timo Lahti (Finlandia) - (4,4,5) 9
3. Mathias Schultz (Niemcy) - (2,2,4) 6
4. Matej Kus (Czechy) - (3,w,3) 6
5. Nicolas Vicentin (W這chy) - (d,3,2) 5
6. Fritz Wallner (Austria) - (1,1,1) 2

Grupa 2:
1. Marcel Helfer (Niemcy) - (2,5,4) 9
2. Hynek Stichauer (Czechy) - (5,4,ns) 9
3. Stanis豉w Burza (Polska) - (3,2,5) 8
4. Andrij Kobrin (Ukraina) - (4,0,3) 7
5. Patrik Nagy (W璕ry) - (ns,3,2) 5
6. Jaroslav Petrak (Czechy) - (w,1,1) 2

Grupa 3:
1. Piotr Pawlicki (Polska) - (3,5,4) 9
2. Jason Doyle (Australia) - (5,4,ns) 9
3. Josef Franc (Czechy) - (2,3,5) 8
4. Zdenek Holub (Czechy) - (4,1,3) 7
5. Tobias Kroner (Niemcy) - (0,2,2) 4
6. Roland Benko (W璕ry) - (1,0,1) 2

Grupa 4:
1. Peter Ljung (Szwecja) - (1,5,4) 9
2. Eduard Krcmar (Czechy) - (3,1,5) 8
3. Lasse Bjerre (Dania) - (4,4,1) 8
4. Daniel King (Wielka Brytania) - (5,0,2) 7
5. Tobias Busch (Niemcy) - (2,3,3) 6
6. Denis Stojs (S這wenia) - (0,2,0) 2

 
Bieg po biegu:
1. Pr. Pawlicki, Lahti, Kus, Schultz, Wallner, Vicentin (d)
2. Stichauer, Kobrin, Burza, Helfer, Petrak (w), Nagy (ns)
3. Doyle, Holub, Pi. Pawlicki, Franc, Benko, Kroner
4. King, Bjerre, Krcmar, Busch, Ljung, Stojs
5. Pr. Pawlicki, Lahti, Vicentin, Schultz, Wallner, Kus (w)
6. Helfer, Stichauer, Nagy, Burza, Petrak, Kobrin
7. Pi. Pawlicki, Doyle, Franc, Kroner, Holub, Benko
8. Ljung, Bjerre, Busch, Stojs, Krcmar, King
9. Lahti, Schultz, Kus, Vicentin, Wallner, Pr. Pawlicki (ns)
10. Burza, Helfer, Kobrin, Nagy, Petrak, Stichauer (ns)
11. Franc, Pi. Pawlicki, Holub, Kroner, Benko, Doyle (ns)
12. Krcmar, Ljung, Busch, King, Bjerre, Stojs
 

鑿ier熠ina造

Grupa 1:
1. Patryk Dudek (Polska) - (5,5,ns) 10
2. Josef Franc (Czechy) - (1,4,5) 9
3. Przemys豉w Pawlicki (Polska) - (4,3,4) 8
4. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - (2,2,3) 5
5. Tomas Suchanek (Czechy) - (3,d,1) 4
6. Hynek Stichauer (Czechy) - (ns,1,2) 3

Grupa 2:
1. Peter Ljung (Szwecja) - (5,2,5) 10
2. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - (4,5,3) 9
3. Rune Holta (Polska) - (3,1,4) 7
4. Stanis豉w Burza (Polska) - (0,4,1) 5
5. Timo Lahti (Finlandia) - (2,3,2) 5
6. Vaclav Milik (Czechy) - (1,0,0) 1

Grupa 3:
1. Greg Hancock (USA) - (4,5,4) 9
2. Krzysztof Kasprzak (Polska) - (3,4,5) 9
3. Piotr Pawlicki (Polska) - (5,1,3) 8
4. Chris Harris (Wielka Brytania) - (0,3,1) 4
5. Eduard Krcmar (Czechy) - (1,2,2) 4
6. Mathias Schultz (Niemcy) - (2,0,0) 2

Grupa 4:
1. Jason Doyle (Australia) - (1,3,5) 8
2. Matej Zagar (S這wenia) - (4,4,4) 8
3. Darcy Ward (Australia) - (2,5,2) 7
4. Andreas Jonsson (Szwecja) - (5,2,d) 7
5. Lasse Bjerre (Dania) - (3,1,1) 4
6. Marcel Helfer (Niemcy) - (0,0,3) 3

 
Bieg po biegu:
13. Dudek, Pr. Pawlicki, Suchanek, Zetterstroem, Franc, Stichauer (ns)
14. Ljung, Lindbaeck, Holta, Lahti, Milik, Burza
15. Pi. Pawlicki, Hancock, Kasprzak, Schultz, Krcmar, Harris
16. Jonsson, Zagar, Bjerre, Ward, Doyle, Helfer
17. Dudek, Franc, Pr. Pawlicki, Zetterstroem, Stichauer, Suchanek (d)
18. Lindbaeck, Burza, Lahti, Ljung, Holta, Milik
19. Hancock, Kasprzak, Harris, Krcmar, Pi. Pawlicki, Schultz
20. Ward, Zagar, Doyle, Jonsson, Bjerre, Helfer
21. Franc, Pr. Pawlicki, Zetterstroem, Stichauer, Suchanek, Dudek (ns)
22. Ljung, Holta, Lindbaeck, Lahti, Burza, Milik
23. Kasprzak, Hancock, Pi. Pawlicki, Krcmar, Harris, Schultz
24. Doyle, Zagar, Helfer, Ward, Bjerre, Jonsson (d)
 

P馧fina造

Grupa 1:
1. Darcy Ward (Australia) - (0,5,5) 10
2. Patryk Dudek (Polska) - (4,1,4) 8
3. Przemys豉w Pawlicki (Polska) - (5,2,2) 7
4. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - (3,4,1) 7
5. Jason Doyle (Australia) - (2,3,0) 5
6. Krzysztof Kasprzak (Polska) - (1,d,3) 4

Grupa 2:

1. Greg Hancock (USA) - (5,4,4) 9
2. Piotr Pawlicki (Polska) - (4,2,5) 9
3. Matej Zagar (S這wenia) - (3,5,ns) 8
4. Rune Holta (Polska) - (1,3,d) 4
5. Josef Franc (Czechy) - (2,1,2) 4
6. Peter Ljung (Szwecja) - (0,0,3) 3

 
Bieg po biegu:
25. Pr. Pawlicki, Dudek, Lindbaeck, Doyle, Kasprzak, Ward
26. Hancock, Pi. Pawlicki, Zagar, Franc, Holta, Ljung
27. Ward, Lindbaeck, Doyle, Pr. Pawlicki, Dudek, Kasprzak (d)
28. Zagar, Hancock, Holta, Pi. Pawlicki, Franc, Ljung
29. Ward, Dudek, Kasprzak, Pr. Pawlicki, Lindbaeck, Doyle
30. Pi. Pawlicki, Hancock, Ljung, Franc, Holta (d), Zagar (ns)

Fina造

1. Darcy Ward (Australia)
2. Greg Hancock (USA)
3. Przemys豉w Pawlicki (Polska)
4. Piotr Pawlicki (Polska)
5. Patryk Dudek (Polska)
6. Matej Zagar (S這wenia)
7. Krzysztof Kasprzak (Polska)
8. Jason Doyle (Australia)
9. Rune Holta (Polska)
10. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
11. Josef Franc (Czechy)
12. Peter Ljung (Szwecja)
Ma造 fina:
31. Kasprzak, Doyle, Holta, Lindbaeck, Franc, Ljung

Fina:
32. Ward, Hancock, Pr. Pawlicki, Pi. Pawlicki, Dudek, Zagar

strona g堯wna

toru雟kie turnieje turnieje 鈍iatowe turnieje krajowe
zawodnicy trenerzy mechanicy dzia豉cze
klub statystyki sprz皻