puchar federacji sportowej "stal"
14
czerwca 1979 - Zielona Góra
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | PKT | |||
Klub | Toruń | 3 | 6 | 8 | 11 | 13 | 13 | 13 | 13 | 15 | 17 | 18 | 21 | 24 | 24 | 27 | 28 | 30 | 32 | 35 | 37 | ||
1 | Ząbik Jan | 3 | 2 | 3 | 3 | 37 | --,-- | ||||||||||||||||
2 | Miastkowski Eugeniusz | 3 | 3 | 2 | 2 | --,-- | |||||||||||||||||
3 | Żabiałowicz Wojciech | 3 | 1 | 3 | 2 | --,-- | |||||||||||||||||
4 | Makowski Marek | 2 | 2 | - | - | 2 | --,-- | ||||||||||||||||
R1 | Wiśniewski Tadeusz | 2 | 1 | --,-- | |||||||||||||||||||
Klub | Rzeszów | 2 | 3 | 4 | 5 | 5 | 7 | 7 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 11 | 11 | --,-- | |
5 | Wilk Jan | 2 | 1 | 2 | 0 | 11 | --,-- | ||||||||||||||||
6 | Zarzycki Marek | 0 | 1 | 0 | 0 | --,-- | |||||||||||||||||
7 | Delimat Andrzej | 1 | 0 | 0 | 1 | --,-- | |||||||||||||||||
8 | Krzywonos Antoni | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | --,-- | ||||||||||||||||
R2 | Majewski Kazimierz | --,-- | |||||||||||||||||||||
Klub | Zielona Góra | 0 | 2 | 5 | 5 | 8 | 11 | 14 | 17 | 17 | 20 | 23 | 23 | 25 | 28 | 30 | 33 | 36 | 39 | 41 | 44 | --,-- | |
9 | Huszcza Andrzej | 3 | 3 | 3 | 2 | 44 | --,-- | ||||||||||||||||
10 | Krzystyniak Jan | 2 | 3 | 3 | 3 | --,-- | |||||||||||||||||
11 | Olszak Henryk | 3 | 2 | 2 | 3 | --,-- | |||||||||||||||||
12 | Krzystyniak Alfred | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | --,-- | ||||||||||||||||
R3 | Pawlak Wiesław | --,-- | |||||||||||||||||||||
Klub | Gorzów | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | --,-- | |
13 | Mazurkiewicz Arkadiusz | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | --,-- | ||||||||||||||||
14 | Racięda Stanisław | 1 | 1 | 0 | 0 | --,-- | |||||||||||||||||
15 | Dąbrowski Benedykt | 0 | 0 | 0 | - | ||||||||||||||||||
16 | Dubiec Ryszard | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | |||||||||||||||||
R4 | Ufir Józef | 0 | |||||||||||||||||||||
Klub | Lublin | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 5 | 7 | 10 | 11 | 13 | 15 | 15 | 17 | 18 | 20 | 21 | 22 | 22 | 23 | ||
17 | Studziński Zbigniew | 1 | 2 | 2 | 1 | 23 | |||||||||||||||||
18 | Krawczyk Zbigniew | w | - | - | - | ||||||||||||||||||
19 | Nurzyński Krzysztof | 2 | 1 | 2 | 1 | ||||||||||||||||||
20 | Kępa Marek | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||||
R5 | Dyś Andrzej | 2 | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
Sędzia |
??? | ||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Podziękowania dla Stanisława Szczucińskiego
za udostępnienie wyników z zawodów