Turniej
Zaplecza Kadry Juniorów
1
runda - 31 maja 2023 - Poznań
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02p | 03 | 04 | 05p | 06 | 07p | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Teska Kacper | Poznań | 1 | u3 | 3 | 1 | 0 | 5 | 11 | 66,91 | |||||||||||||||||
2 | Przyjemski Wiktor | Bydgoszcz | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 14 | 1 | 66,75 | |||||||||||||||||
3 | Świercz Piotr | Krosno | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 12 | 67,52 | |||||||||||||||||
4 | Szostak Gracjan | Ostrów | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | 67,19 | |||||||||||||||||
5 | Bańdur Szymon | Krosno | u1|w | 2 | 0 | 1 | 2 | 5 | 13 | 66,10 | |||||||||||||||||
6 | Jabłoński Hubert | Leszno | 2 | t | 2 | 0 | 2 | 6 | 9 | 67,15 | |||||||||||||||||
7 | Grzelak Kacper Mateusz | Poznań | cz | u | - | - | - | 3 | 16 | 67,79 | |||||||||||||||||
8 | Mencel Antoni | Leszno | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 11 | 4 | 66,88 | |||||||||||||||||
9 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 14 | 2 | 67,17 | |||||||||||||||||
10 | Halkiewicz Kacper | Częstochowa | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 10 | 5 | 66,43 | |||||||||||||||||
11 | Borowiak Maksym | Zielona Góra | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 14 | 67,11 | |||||||||||||||||
12 | Lewandowski Krzysztof | Toruń | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | 9 | 6 | 66,48 | |||||||||||||||||
13 | Martyniak Jakub | Poznań | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 15 | 68,01 | |||||||||||||||||
14 | Łobodziński Kacper | Grudziądz | 1 | 3 | 1 | 3 | d4 | 8 | 7 | 67,16 | |||||||||||||||||
15 | Bańbor Bartosz | Lublin | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 13 | 3 | 66,88 | |||||||||||||||||
16 | Majewski Franciszek | Rawicz | 2! | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 10 | 66,76 | |||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | 66,92 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 66,72 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Paweł Palka |
67,57 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
67,66 |
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
2
runda - 01 czerwca 2023 - Rawicz
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Majewski Franciszek | Rawicz | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 10 | 5 | 63,81 | |||||||||||||||||
2 | Bańbor Bartosz | Lublin | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 8 | 9 | 63,52 | |||||||||||||||||
3 | Łobodziński Kacper | Grudziądz | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | 12 | 63,71 | |||||||||||||||||
4 | Wypiór Błażej | Rawicz | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 | 63,95 | |||||||||||||||||
5 | Lewandowski Krzysztof | Toruń | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 9 | 7 | 65,27 | |||||||||||||||||
6 | Borowiak Maksym | Zielona Góra | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 13 | 64,72 | |||||||||||||||||
7 | Halkiewicz Kacper | Częstochowa | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 14 | 64,09 | |||||||||||||||||
8 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | 2 | 66,01 | |||||||||||||||||
9 | Mencel Antoni | Leszno | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 | 1 | 65,29 | |||||||||||||||||
10 | Hurysz Oskar | Gorzów | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 15 | 64,72 | |||||||||||||||||
11 | Jabłoński Hubert | Leszno | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 9 | 6 | 66,11 | |||||||||||||||||
12 | Bańdur Szymon | Krosno | 3 | w | 1 | 3 | 3 | 10 | 4 | 65,72 | |||||||||||||||||
13 | Szostak Gracjan | Ostrów | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 6 | 13 | 64,79 | |||||||||||||||||
14 | Świercz Piotr | Krosno | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 8 | 8 | 64,66 | |||||||||||||||||
15 | Szostak Sebastian | Ostrów | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 10 | 3 | 66,55 | |||||||||||||||||
16 | Teska Kacper | Poznań | 1 | 2 | w | 3 | 1 | 7 | 10 | 65,09 | |||||||||||||||||
R1 | Nater Patryk | Krosno | - | - | 65,51 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 65,17 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Paweł Palka |
65,98 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
65,79 |
Turniej
Zaplecza Kadry Juniorów
3
runda - 7 czerwca 2023 - Gdańsk
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01p | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Majewski Franciszek | Rawicz | u|w | t | 2 | d | 2 | 4 | 12 | 66,36 | |||||||||||||||||
2 | Bańbor Bartosz | Lublin | 3 | 1 | u|w | 2 | 3 | 9 | 6 | 65,80 | |||||||||||||||||
3 | Przanowski Jan | Grudziądz | 2 | w | 1 | 1 | 1 | 5 | 11 | 66,50 | |||||||||||||||||
4 | Karczewski Franciszek | Rawicz | t | - | - | - | - | 0 | 18 | 66,80 | |||||||||||||||||
5 | Kupiec Kajetan | Częstochowa | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 10 | 5 | 67,02 | |||||||||||||||||
6 | Mencel Antoni | Leszno | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 14 | 2 | 65,93 | |||||||||||||||||
7 | Łobodziński Kacper | Grudziądz | 1 | 2 | 3 | 1 | su|w | 7 | 8 | 65,92 | |||||||||||||||||
8 | Jabłoński Hubert | Leszno | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 13 | 67,03 | |||||||||||||||||
9 | Wysocki Miłosz | Gdańsk | 2 | u|w | - | - | - | 2 | 16 | 67,61 | |||||||||||||||||
10 | Małkiewicz Kevin | Grudziądz | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | 9 | 66,93 | |||||||||||||||||
11 | Affelt Mateusz | Toruń | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 17 | 67,59 | |||||||||||||||||
12 | Szostak Sebastian | Ostrów | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 66,72 | |||||||||||||||||
13 | Szostak Gracjan | Ostrów | 1 | 3! | 0 | 3 | u|w | 7 | 7 | 66,96 | |||||||||||||||||
14 | Lewandowski Krzysztof | Toruń | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 13 | 3 | 67,93 | |||||||||||||||||
15 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 2 | 3 | d | 2 | 3 | 10 | 4 | 68,04 | |||||||||||||||||
16 | Bańdur Szymon | Krosno | 0 | 0 | 1 | 0 | u|2 | 3 | 14 | 67,16 | |||||||||||||||||
R1 | Kamiński Eryk | Gdańsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 15 | 66,24 | |||||||||||||||||
R2 | Świercz Piotr | Krosno | t | 2 | 2 | 1 | u|w | 5 | 10 | 68,72 | |||||||||||||||||
sędzia: Michał Sasień |
67,48 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
67,33 |
Turniej
Zaplecza Kadry Juniorów
4
runda - 8 czerwca 2023 - Piła
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Bańdur Szymon | Krosno | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 13 | 3 | 64,27 | |||||||||||||||||
2 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | 1 | 64,05 | |||||||||||||||||
3 | Kamiński Eryk | Gdańsk | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 7 | 10 | 64,55 | |||||||||||||||||
4 | Szostak Gracjan | Ostrów | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 64,43 | |||||||||||||||||
5 | Szostak Sebastian | Ostrów | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 8 | 7 | 64,36 | |||||||||||||||||
6 | Affelt Mateusz | Toruń | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | 12 | 63,99 | |||||||||||||||||
7 | Małkiewicz Kevin | Grudziądz | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 8 | 8 | 64,02 | |||||||||||||||||
8 | Warduliński Kacper | Piła | 0 | 1 | 0 | d | 1 | 2 | 14 | 64,92 | |||||||||||||||||
9 | Jabłoński Hubert | Leszno | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 7 | 11 | 64,52 | |||||||||||||||||
10 | Małkiewicz Kevin | Grudziądz | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 11 | 4 | 63,74 | |||||||||||||||||
11 | Mencel Antoni | Leszno | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 13 | 2 | 65,39 | |||||||||||||||||
12 | Kupiec Kajetan | Częstochowa | 2 | 3 | 2 | w | - | 7 | 9 | 65,09 | |||||||||||||||||
13 | Świercz Piotr | Krosno | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 | 10 | 5 | 64,30 | |||||||||||||||||
14 | Przanowski Jan | Grudziądz | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 13 | 64,41 | |||||||||||||||||
15 | brak zawodnika | - | - | - | - | - | - | - | - | 63,36 | |||||||||||||||||
16 | Majewski Franciszek | Rawicz | 3 | 2 | 0 | 2 | 2 | 9 | 6 | 65,59 | |||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | 65,77 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 65,30 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Michał Sasień |
65,46 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
64,52 |
Turniej
Zaplecza Kadry Juniorów
5
runda - 21 czerwca 2023 - Ostrów
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Szostak Gracjan | Ostrów | 2 | !2 | t | 0 | u | 4 | 12 | 67,09 | |||||||||||||||||
2 | Kupiec Kajetan | Częstochowa | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 10 | 6 | 66,71 | |||||||||||||||||
3 | Szostak Sebastian | Ostrów | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | 7 | 67,56 | |||||||||||||||||
4 | Świercz Piotr | Krosno | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 13 | 66,42 | |||||||||||||||||
5 | Kamiński Eryk | Gdańsk | 1 | 0 | 0 | 1 | u|w | 2 | 17 | 67,34 | |||||||||||||||||
6 | Ludwiczak Szymon | Częstochowa | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 14 | 67,74 | |||||||||||||||||
7 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 14 | 2 | 65,50 | |||||||||||||||||
8 | Mencel Antoni | Leszno | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 12 | 3 | 66,67 | |||||||||||||||||
9 | Łobodziński Kacper | Grudziądz | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 66,49 | |||||||||||||||||
10 | Małkiewicz Kevin | Grudziądz | 1 | d | 0 | 0 | t | 1 | 18 | 67,97 | |||||||||||||||||
11 | Halkiewicz Kacper | Częstochowa | 2 | 1 | d|w | 0 | 2 | 5 | 10 | 68,06 | |||||||||||||||||
12 | Bańbor Bartosz | Lublin | d | 1 | 2 | 2 | u|w | 5 | 11 | 66,47 | |||||||||||||||||
13 | Majewski Franciszek | Rawicz | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 6 | 9 | 66,28 | |||||||||||||||||
14 | Przanowski Jan | Grudziądz | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 7 | 8 | 66,62 | |||||||||||||||||
15 | Paluch Oskar | Gorzów | 3 | 2 | 3 | 3 | d2 | 11 | 4 | 66,50 | |||||||||||||||||
16 | Przyjemski Wiktor | Bydgoszcz | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | 1 | 68,61 | |||||||||||||||||
R1 | Poczta Jakub | Ostrów | 2 | 2 | 15 | 67,46 | |||||||||||||||||||||
R2 | Seniuk Filip | Ostrów | 2 | 2 | 16 | 66,44 | |||||||||||||||||||||
sędzia: Paweł Palka |
69,36 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
68,51 |
Turniej
Zaplecza Kadry Juniorów
6
runda - 22 czerwca 2023 - Łódź
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Przyjemski Wiktor | Bydgoszcz | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 14 | 1 | 59,72 | |||||||||||||||||
2 | Grgolec Aleksander | Łódź | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 8 | 8 | 62,03 | |||||||||||||||||
3 | Sroka Jakub | Łódź | 0 | - | - | - | - | 0 | 16 | 60,67 | |||||||||||||||||
4 | Majewski Franciszek | Rawicz | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 9 | 61,67 | |||||||||||||||||
5 | Bańbor Bartosz | Lublin | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 7 | 10 | 59,63 | |||||||||||||||||
6 | Halkiewicz Kacper | Częstochowa | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 13 | 2 | 60,89 | |||||||||||||||||
7 | Kiciński Jakub | 1 | 1 | 0 | u | 0 | 2 | 15 | 62,46 | ||||||||||||||||||
8 | Łobodziński Kacper | Grudziądz | - | - | - | - | - | - | - | 61,99 | |||||||||||||||||
9 | Mencel Antoni | Leszno | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 12 | 3 | 60,12 | |||||||||||||||||
10 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 3 | t | 1 | 3 | 2 | 9 | 6 | 61,95 | |||||||||||||||||
11 | Ludwiczak Szymon | Częstochowa | w | 2 | 1 | 2 | 2 | 7 | 11 | 61,75 | |||||||||||||||||
12 | Kamiński Eryk | Gdańsk | 1 | 1 | w | 1 | 1 | 4 | 12 | 62,92 | |||||||||||||||||
13 | Świercz Piotr | Krosno | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 11 | 4 | 61,11 | |||||||||||||||||
14 | Szostak Sebastian | Ostrów | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 11 | 5 | 61,90 | |||||||||||||||||
15 | Kupiec Kajetan | Częstochowa | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 7 | 60,12 | |||||||||||||||||
16 | Szostak Gracjan | Ostrów | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 13 | 62,32 | |||||||||||||||||
R1 | Grgolec Miłosz | Krosno | d | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 14 | 59,99 | |||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 61,90 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Paweł Palka |
62,35 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
61,99 |
Turniej
Zaplecza Kadry Juniorów
7
runda - 05 lipca 2023 - Bydgoszcz
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Przanowski Jan | Grudziądz | 1 | 0 | d4 | 1 | 16 | 63,77 | |||||||||||||||||||
2 | Kupiec Kajetan | Częstochowa | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 63,49 | |||||||||||||||||||
3 | Lewandowski Krzysztof | Toruń | 3 | d4 | 3 | 6 | 4 | 63,43 | |||||||||||||||||||
4 | Świercz Piotr | Krosno | 0 | 0 | 2 | 2 | 13 | 64,68 | |||||||||||||||||||
5 | Buszkiewicz Olivier | Bydgoszcz | 2 | 1 | u2 | 3 | 12 | 64,52 | |||||||||||||||||||
6 | Nowak Bartosz | Bydgoszcz | 1 | 3 | 1 | 5 | 8 | 65,92 | |||||||||||||||||||
7 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 3 | 2 | u2 | 5 | 6 | 63,52 | |||||||||||||||||||
8 | Paluch Oskar | Gorzów | 0 | 1 | 1 | 2 | 14 | 64,21 | |||||||||||||||||||
9 | Łobodziński Kacper | Grudziądz | 3 | 2 | 2 | 7 | 3 | 65,24 | |||||||||||||||||||
10 | Majewski Franciszek | Rawicz | 0 | u3 | 3 | 3 | 11 | 64,06 | |||||||||||||||||||
11 | Halkiewicz Kacper | Częstochowa | 1 | 1 | 2 | 4 | 10 | 63,96 | |||||||||||||||||||
12 | Bańbor Bartosz | Lublin | 2 | 2 | 1 | 5 | 9 | 66,27 | |||||||||||||||||||
13 | Ludwiczak Szymon | Częstochowa | 2 | 3 | ds | 5 | 7 | ||||||||||||||||||||
14 | Jabłoński Hubert | Leszno | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | ||||||||||||||||||||
15 | Mencel Antoni | Leszno | 3 | 3 | 3 | 9 | 1 | ||||||||||||||||||||
16 | Małkiewicz Kevin | Grudziądz | 1 | 3 | 3 | 7 | 2 | ||||||||||||||||||||
R1 | Kowalski Jakub | Bydgoszcz | - | - | |||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||
sędzia: Arkadiusz Kalwasiński |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
Turniej
Zaplecza Kadry Juniorów
8
runda - 06 lipca 2023 - Gniezno
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Małkiewicz Kevin | Grudziądz | 1 | 3 | 2 | 0 | 3 | 9 | 7 | 66,30 | |||||||||||||||||
2 | Mencel Antoni | Leszno | 3 | 1 | 3 | 3 | 3 | 13 | 1 | 64,78 | |||||||||||||||||
3 | Jabłoński Hubert | Leszno | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 8 | 8 | 64,72 | |||||||||||||||||
4 | Ludwiczak Szymon | Częstochowa | 0 | 1 | 0 | w | 0 | 1 | 16 | 65,40 | |||||||||||||||||
5 | Kamiński Eryk | Gdańsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 | 66,10 | |||||||||||||||||
6 | Halkiewicz Kacper | Częstochowa | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 10 | 5 | 65,88 | |||||||||||||||||
7 | Majewski Franciszek | Rawicz | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 10 | 6 | 65,55 | |||||||||||||||||
8 | Łobodziński Kacper | Grudziądz | 3 | 3 | 3 | u|w | 2 | 11 | 2 | 65,82 | |||||||||||||||||
9 | Paluch Oskar | Gorzów | 0 | !1 | 2 | 3 | 1 | 7 | 9 | 66,02 | |||||||||||||||||
10 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 3 | 2 | 2 | 3 | 0 | 10 | 4 | 64,85 | |||||||||||||||||
11 | Nowak Bartosz | Bydgoszcz | 2 | 1 | 1 | u|w | 2 | 6 | 12 | 65,55 | |||||||||||||||||
12 | Czapla Mikołaj | Gniezno | 1 | 2 | 1 | 3 | d | 7 | 10 | 65,55 | |||||||||||||||||
13 | Świercz Piotr | Krosno | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 11 | 3 | 65,95 | |||||||||||||||||
14 | Lewandowski Krzysztof | Toruń | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | 13 | 65,47 | |||||||||||||||||
15 | Kupiec Kajetan | Częstochowa | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 6 | 11 | 66,30 | |||||||||||||||||
16 | Przanowski Jan | Grudziądz | 3 | u|w | !0 | 1 | 0 | 4 | 14 | 66,30 | |||||||||||||||||
R1 | Saks Adrian | Gniezno | ds | 0 | 17 | 66,03 | |||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 65,40 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Arkadiusz Kalwasiński |
66,23 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
65,95 |
Turniej
Zaplecza Kadry Juniorów
9
runda - 06 września 2023 - Rzeszów
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Rafalski Wiktor | Grudziądz | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 13 | 1 | 68,84 | |||||||||||||||||
2 | Jaworski Bartosz | Lublin | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 | 9 | 67,13 | |||||||||||||||||
3 | Jabłoński Hubert | Leszno | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 13 | 69,25 | |||||||||||||||||
4 | Halkiewicz Kacper | Częstochowa | 2 | 3 | 3 | 1 | 3 | 12 | 4 | 70,12 | |||||||||||||||||
5 | Bańdur Szymon | Krosno | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 12 | 69,53 | |||||||||||||||||
6 | Przanowski Jan | Grudziądz | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 15 | 68,16 | |||||||||||||||||
7 | Szostak Sebastian | Ostrów | 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 9 | 6 | 69,90 | |||||||||||||||||
8 | Mencel Antoni | Leszno | 3 | 1 | u|w | 0 | 1 | 5 | 8 | 68,15 | |||||||||||||||||
9 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 | 12 | 3 | 69,16 | |||||||||||||||||
10 | Bańbor Bartosz | Lublin | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 13 | 2 | 69,83 | |||||||||||||||||
11 | Świercz Piotr | Krosno | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 6 | 10 | 69,62 | |||||||||||||||||
12 | Lewandowski Krzysztof | Toruń | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 8 | 8 | 63,22 | |||||||||||||||||
13 | Curzytek Bartosz | Rzeszów | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 14 | 68,38 | |||||||||||||||||
14 | Kupiec Kajetan | Częstochowa | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 8 | 7 | 69,25 | |||||||||||||||||
15 | Łobodziński Kacper | Grudziądz | 3 | 2 | 3 | 2 | 0 | 10 | 5 | 68,*4 | |||||||||||||||||
16 | Jarosz Kryspin | Rzeszów | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 16 | 68,28 | |||||||||||||||||
R1 | Mikłoś Konrad | Rzeszów | - | - | 68,16 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 68,62 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Andrzej Kraskiewicz |
69,25 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
68,47 |
Turniej
Zaplecza Kadry Juniorów
10
runda - 07 września 2023 - Tarnów
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Heleniak Jan | Tarnów | 2 | 1 | u | - | - | 3 | 14 | 70,96 | |||||||||||||||||
2 | Łobodziński Kacper | Grudziądz | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 12 | 4 | 70,49 | |||||||||||||||||
3 | Kupiec Kajetan | Częstochowa | u | ds | 1 | 3 | 1 | 5 | 11 | 70,75 | |||||||||||||||||
4 | Curzytek Bartosz | Rzeszów | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | 12 | 71,00 | |||||||||||||||||
5 | Lewandowski Krzysztof | Toruń | 1 | 0 | 1 | d4 | 3 | 5 | 10 | 71,10 | |||||||||||||||||
6 | Świercz Piotr | Krosno | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 8 | 7 | 70,72 | |||||||||||||||||
7 | Gromniak Brajan | Tarnów | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 16 | 72,75 | |||||||||||||||||
8 | Seniuk Filip | Ostrów | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 | 6 | 70,75 | |||||||||||||||||
9 | Mencel Antoni | Leszno | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 13 | 3 | 70,41 | |||||||||||||||||
10 | Szostak Sebastian | Ostrów | d3! | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 15 | 71,22 | |||||||||||||||||
11 | Przanowski Jan | Grudziądz | T | 3 | 2 | 0 | 2 | 7 | 8 | 70,65 | |||||||||||||||||
12 | Bańdur Szymon | Krosno | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 9 | 5 | 72,35 | |||||||||||||||||
13 | Halkiewicz Kacper | Częstochowa | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | 2 | 71,23 | |||||||||||||||||
14 | Jabłoński Hubert | Leszno | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 7 | 9 | 71,20 | |||||||||||||||||
15 | Jaworski Bartosz | Lublin | 0 | 2 | ds | 0 | 2 | 4 | 13 | 71,59 | |||||||||||||||||
16 | Rafalski Wiktor | Grudziądz | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 14 | 1 | 70,86 | |||||||||||||||||
R1 | Wardzała Piotr | Tarnów | 1 | 0 | u | 1 | 17 | 72,37 | |||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 71,37 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Andrzej Kraskiewicz |
71,71 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
72,25 |
Turniej
Zaplecza Kadry Juniorów
11
runda - 25 września 2023 - Rybnik
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07pp | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Tkocz Kacper | Rybnik | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 12 | 66,52 | |||||||||||||||||
2 | Ratajczak Damian | Leszno | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 13 | 2 | 66,83 | |||||||||||||||||
3 | Kupiec Kajetan | Częstochowa | 1 | u|- | - | - | - | 1 | 17 | 66,92 | |||||||||||||||||
4 | Świercz Piotr | Krosno | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | 66,74 | |||||||||||||||||
5 | Seniuk Filip | Ostrów | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 15 | 68,86 | |||||||||||||||||
6 | Paluch Oskar | Gorzów | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 9 | 6 | 67,84 | |||||||||||||||||
7 | Halkiewicz Kacper | Częstochowa | u3 | u|cz | 1 | 3 | 0 | 4 | 11 | 67,53 | |||||||||||||||||
8 | Łobodziński Kacper | Grudziądz | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | 67,60 | |||||||||||||||||
9 | Bańdur Szymon | Krosno | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 14 | 67,35 | |||||||||||||||||
10 | Mencel Antoni | Leszno | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 11 | 3 | 67,41 | |||||||||||||||||
11 | Szostak Sebastian | Ostrów | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 9 | 7 | 67,44 | |||||||||||||||||
12 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 2 | cz | - | - | - | 2 | 16 | 67,64 | |||||||||||||||||
13 | Rafalski Wiktor | Grudziądz | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 9 | 68,33 | |||||||||||||||||
14 | Lewandowski Krzysztof | Toruń | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 10 | 67,41 | |||||||||||||||||
15 | Bańbor Bartosz | Lublin | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 68,16 | |||||||||||||||||
16 | Jabłoński Hubert | Leszno | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 11 | 5 | 67,47 | |||||||||||||||||
R1 | Winkler Kamil | Rybnik | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 13 | 67,38 | ||||||||||||||||||
R2 | Grabarczyk Seweryn | Rybnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 67,47 | ||||||||||||||||||
sędzia: Najwer Jerzy |
67,81 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
68,28 |
Turniej
Zaplecza Kadry Juniorów
12
runda - 26 września 2023 - Opole
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Jabłoński Hubert | Leszno | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 | 8 | 7 | 60,84 | |||||||||||||||||
2 | Bańbor Bartosz | Lublin | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 14 | 1 | 61,34 | |||||||||||||||||
3 | Lewandowski Krzysztof | Toruń | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 10 | 61,46 | |||||||||||||||||
4 | Rafalski Wiktor | Grudziądz | 0 | 2 | 0 | w | w | 2 | 15 | 61,50 | |||||||||||||||||
5 | Fabisz Jakub | Opole | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 13 | 62,53 | |||||||||||||||||
6 | Szostak Sebastian | Ostrów | d | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 12 | 61,88 | |||||||||||||||||
7 | Mencel Antoni | Leszno | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 11 | 3 | 61,60 | |||||||||||||||||
8 | Bańdur Szymon | Krosno | 2 | 1 | 3 | 2 | d | 8 | 8 | 62,28 | |||||||||||||||||
9 | Łobodziński Kacper | Grudziądz | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 10 | 5 | 62,69 | |||||||||||||||||
10 | Halkiewicz Kacper | Częstochowa | 3 | 2 | 1 | 3 | u | 9 | 6 | 62,25 | |||||||||||||||||
11 | Winkler Kamil | Rybnik | w | - | - | - | - | 0 | 16 | 62,22 | |||||||||||||||||
12 | Seniuk Filip | Ostrów | 2 | 3 | 1 | 3 | 1 | 10 | 4 | 63,29 | |||||||||||||||||
13 | Świercz Piotr | Krosno | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 7 | 11 | 62,59 | |||||||||||||||||
14 | Ludwiczak Szymon | Częstochowa | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 8 | 9 | 62,07 | |||||||||||||||||
15 | Ratajczak Damian | Leszno | 3 | 3 | 3 | d | 3 | 11 | 2 | 62,21 | |||||||||||||||||
16 | Stepień OSkar | Opole | 1 | 0 | 1 | 1 | d | 3 | 13 | 62,78 | |||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | 62,58 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 63,09 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Jerzy Najwer |
62,69 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
--,-- |
Turniej
Zaplecza Kadry Juniorów
13
runda - 04 października 2023 - Zielona Góra
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Rychliński Kacper | Zielona Góra | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 16 | 60,84 | |||||||||||||||||
2 | Jabłoński Hubert | Leszno | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 15 | 60,75 | |||||||||||||||||
3 | Rafalski Wiktor | Grudziądz | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | 11 | 61,75 | |||||||||||||||||
4 | Bańbor Bartosz | Lublin | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 11 | 3 | 60,88 | |||||||||||||||||
5 | Majewski Franciszek | Rawicz | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 6 | 12 | 62,57 | |||||||||||||||||
6 | Halkiewicz Kacper | Częstochowa | 2 | 2 | d3 | 0 | 0 | 4 | 14 | 61,56 | |||||||||||||||||
7 | Krawczyk Jakub | Ostrów | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 | 10 | 4 | 61,28 | |||||||||||||||||
8 | Paluch Oskar | Gorzów | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 | 10 | 5 | 62,29 | |||||||||||||||||
9 | Bańdur Szymon | Krosno | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 6 | 10 | 61,69 | |||||||||||||||||
10 | Ludwiczak Szymon | Częstochowa | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 10 | 6 | 61,78 | |||||||||||||||||
11 | Szostak Sebastian | Ostrów | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 8 | 61,66 | |||||||||||||||||
12 | Mencel Antoni | Leszno | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | 1 | 62,13 | |||||||||||||||||
13 | Świercz Piotr | Krosno | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 5 | 13 | 61,91 | |||||||||||||||||
14 | Łobodziński Kacepr | Grudziądz | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 | 7 | 62,09 | |||||||||||||||||
15 | Ratajczak Damian | Leszno | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 12 | 2 | 62,68 | |||||||||||||||||
16 | Seniuk Filip | Ostrów | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 9 | 61,63 | |||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | 62,25 | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 61,66 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Arkadiusz Kalwasińśki |
61,69 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
62,22 |