Wyścig 17: Dudek, Iversen, Becker, Kurtz -
(36:15:19:32)
Po 16 regulaminowych biegach rozegrano
wyścig 17, w którym startowali najlepsi zawodnicy z każdej z drużyn. Wyniki
gonitwy były liczone do klasyfikacji.
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
C Z A S |
||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | PKT | |||
Klub | Kangury | C | B | A | B | D | A | D | C | B | D | C | D | C | A | B | A | MCE | |
1 | Tungate Rohan | 2 | 3 | 2 | 3 | 36 | |||||||||||||
2 | Kurtz Brady | 3 | 3 | 3 | 1 | ||||||||||||||
3 | Birkemose Marcus | 3 | 3 | 0 | 0 | ||||||||||||||
4 | Smektała Bartosz | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | |||||||||||||
17R | Pióro Piotr | ||||||||||||||||||
Klub | Wilki | B | A | C | A | C | D | C | D | A | B | A | B | B | D | D | C | ||
5 | Lachbaum Roman | 0 | 0 | 1 | 1 | 13 | |||||||||||||
6 | Borodulin Wladimir | 0 | d | - | 0 | ||||||||||||||
7 | Krakowiak Norbert | 1 | 0 | 3 | d | ||||||||||||||
8 | Iversen Niels Kristian | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||
18R | Dul Mateusz | 0 | |||||||||||||||||
Klub | Europa | A | D | B | D | A | D | A | C | C | C | B | C | D | C | A | D | ||
9 | Becker Luke | 1 | 1 | 1 | 0 | 18 | |||||||||||||
10 | Ernst Ben | 0 | 1 | 0 | - | ||||||||||||||
11 | Jeppesen Jonas | 2 | 0 | 0 | 2 | ||||||||||||||
12 | Lambert Robert | 2 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | ||||||||||||
19R | Nielsen Mathias | ||||||||||||||||||
Klub | Orły | D | C | D | C | B | C | A | B | D | A | D | A | A | B | C | B | ||
13 | Kościuch Norbert | 1 | 2 | 1 | 2 | 29 | |||||||||||||
14 | Pawlicki Przemysław | 1 | 2 | 2 | 2 | ||||||||||||||
15 | Nowak Marcin | 0 | 2 | 1 | 3 | ||||||||||||||
16 | Dudek Patryk | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | |||||||||||||
20R | Skroka Jakub | ||||||||||||||||||
Sędzia |
|||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |