Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Pieszczek Krystian | Zielona Góra | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 11 | 4 | 64,33 | |||||||||||||||||
2 | Polis Oskar | Częstochowa | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 10 | 5 | 64,41 | |||||||||||||||||
3 | Chmiel Robert | Rybnik | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8 | 8 | 64,66 | |||||||||||||||||
4 | Karczmarz Rafał | Gorzów | 0 | 2 | 2 | 3 | 2 | 9 | 6 | 64,63 | |||||||||||||||||
5 | Kaczmarek Daniel | Kraków | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 9 | 64,71 | ||||||||||||||||
6 | Kossakowski Dominik | Gdańsk | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 13 | 64,99 | |||||||||||||||||
7 | Woryna Kacper | Rybnik | 3 | 3 | 1 | 2 | 3 | 12 | 2 | 65,56 | |||||||||||||||||
8 | Kubera Dominik | Leszno | ns | 3 | - | - | - | 3 | 15 | 65,49 | |||||||||||||||||
9 | Rolnicki Patryk | Tarnów | u|w | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | 12 | 66,30 | |||||||||||||||||
10 | Rempała Krystian | Rzeszów | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 | 11 | 2 | 3 | 66,36 | ||||||||||||||||
11 | Potoniec Arkadiusz | Zielona Góra | 1 | - | - | - | - | 1 | 17 | 66,24 | |||||||||||||||||
12 | Beśko Patryk | Gdańsk | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 11 | 65,96 | |||||||||||||||||
13 | Wawrzyniak Dawid | Gniezno | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 16 | 66,78 | |||||||||||||||||
14 | Drabik Maksym | Wrocław | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 67,56 | |||||||||||||||||
15 | Krzyżanowski Dawid | Toruń | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 14 | 66,51 | |||||||||||||||||
16 | Drożdż Damian | Wrocław | 2 | 1 | 2 | 1 | su|w | 6 | 10 | 66,52 | |||||||||||||||||
R1 | Jóźwik Karol | Bydgoszcz | 1 | 3 | 3 | 1 | 8 | 7 | 66,99 | ||||||||||||||||||
R2 | Rydlewski Patryk | Bydgoszcz | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 66,70 | |||||||||||||||||||
sędzia: Tomasz Fijałkowski |
66,84 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
66,55 67,82 |
Klasyfikacja dwudniowa TZKJ:
1. Maksym Drabik - 13+15 = 28
2. Krystian Pieszczek - 14+11 = 25
3. Daniel Kaczmarek - 12+7 = 19(+3)
4. Krystian Rempała - 8+11 = 19(+2)
5. Oskar Polis -
4+10 = 14
6. Damian Dróźdź - 8+6
= 14