Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Kaczmarek Daniel | Leszno | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 13 | 2 | ||||||||||||||||||
2 | Gała Adrian | Gniezno | 1 | 2 | 3 | 2 | 3 | 11 | 3 | ||||||||||||||||||
3 | Karczmarz Rafał | Gorzów | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 11 | 5 | ||||||||||||||||||
4 | Dróżdż Damian | Opole | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | 12 | ||||||||||||||||||
5 | Niedźwiedź Sebastian | Rawicz | 2 | t | 0 | 0 | 3 | 5 | 10 | ||||||||||||||||||
6 | Drabik Maksym | Ostrów | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 15 | ||||||||||||||||||
7 | Krzyżanowski Dawid | Toruń | 0 | 0 | su|w | 0 | 0 | 0 | 18 | ||||||||||||||||||
8 | Zgardzińśki Alex | Zielona Góra | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 2 | 1 | |||||||||||||||||
9 | Łęgowik Hubert | Częstochowa | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 | 13 | ||||||||||||||||||
10 | Kaczmarek Łukasz | Gorzów | 2 | 0 | 1 | 1 | u|w | 4 | 14 | ||||||||||||||||||
11 | Rempała Krystian | Rzeszów | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 5 | 11 | ||||||||||||||||||
12 | Nowak Marcin | Grudziądz | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | 8 | ||||||||||||||||||
13 | Piosicki Michał | Leszno | 0 | d4 | 3 | 1 | 3 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||
14 | Wieczorek Kamil | Rybnik | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 6 | 9 | ||||||||||||||||||
15 | Woryna Kacper | Rybnik | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 11 | 3 | 4 | |||||||||||||||||
16 | Smektała Bartosz | Leszno | 3 | 2 | 0 | 2 | 2 | 9 | 6 | ||||||||||||||||||
R1 | Kossakowski Dominik | Gdańsk | 1 | 0 | 1 | 16 | |||||||||||||||||||||
R2 | Krakowiak Norbert | Ostrów | 2 | 2 | 17 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Marek Wojaczek |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |