Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Smektała Bartosz | Leszno | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 12 | 2 | 67,49 | |||||||||||||||||
2 | Maksym Drabik | Częstochowa | 0 | 1 | 1 | w | 0 | 2 | 15 | ? | |||||||||||||||||
3 | Rujner Mateusz | Grudziądz | 2 | d | - | - | - | 2 | 14 | ? | |||||||||||||||||
4 | Kossakowski Dominik | Gdańsk | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | 11 | ? | |||||||||||||||||
5 | Niedzielski Denis | Grudziądz | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 13 | ? | |||||||||||||||||
6 | Zgardziński Alex | Zielona Góra | 1 | 2 | 0 | w | w | 3 | 12 | ? | |||||||||||||||||
7 | Kaczmarek Łukasz | Gorzów | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | ? | |||||||||||||||||
8 | Polis Oskar | Częstochowa | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 13 | 1 | ? | |||||||||||||||||
9 | Ajtner-Gollob Oskar | Toruń | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 10 | 5 | ? | |||||||||||||||||
10 | Bober Oskar | Grudziądz | 0 | d | 0 | u | - | 0 | 16 | ? | |||||||||||||||||
11 | Nowak Marcin | Grudziądz | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | 11 | 3 | ? | |||||||||||||||||
12 | Pieszczek Krystian | Gdańsk | 3 | 1 | 3 | w | 3 | 10 | 4 | ? | |||||||||||||||||
13 | Łegowik Hubert | Częstochowa | 3 | 2 | 3 | w | w | 8 | 10 | ? | |||||||||||||||||
14 | Bietracki Bartosz | Bydgoszcz | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 9 | 9 | ? | |||||||||||||||||
15 | Gała Adrian | Gniezno | w | 2 | 2 | 2 | 3 | 9 | 7 | ? | |||||||||||||||||
16 | Woryna Kacper | Rybnik | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 10 | 6 | ? | |||||||||||||||||
R1 | - | - | - | - | ? | ||||||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | ? | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Tomasz Fijałkowski |
? | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
? |