Bieg eliminacyjny o prawo startu w
zawodach pod nr 16
Pyszny (A-68,48); Kowalczyk (B); Bubel (C); Piecha (D)
*bieg pamięci Andrzeja Skulskiego
** bieg finałowy
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas | |||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21' | 22'' | 66,33 | |||||
1 | Kasprzak Krzysztof | Polska | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 9 | 5 | 66,65 | |||||||||||||||||
2 | Holta Rune | Polska | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 12 | 1 | 3 | 65,89 | ||||||||||||||||
3 | Adams Liegh | Australia | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 9 | 7 | 66,66 | |||||||||||||||||
4 | Kołodziej Janusz | Polska | 3 | 3 | 3 | u/k | - | 7 | 8 | 66,12 | |||||||||||||||||
5 | Cieślar Kamil | Rosja | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 15 | 66,41 | ||||||||||||||||
6 | Słaboń Krzysztof | Polska | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6 | 11 | 66,37 | |||||||||||||||||
7 | Gizatulin Denis | Rosja | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 7 | 9 | 66,38 | |||||||||||||||||
8 | Nermark Daniel | Szwecja | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 13 | 66,79 | |||||||||||||||||
9 | Jonsson Andreas | Szwecja | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 12 | 0 | 4 | 66,38 | ||||||||||||||||
10 | Karpow Andriej | Ukraina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 66,87 | |||||||||||||||||
11 | Miedziński Adrian | Polska | 1 | 3 | 3 | 2 | w/su | 9 | 6 | 66,85 | |||||||||||||||||
12 | Gollob Tomasz | Polska | 3 | 1 | 3 | 3 | 3 | 13 | 3 | 2 | 66,35 | ||||||||||||||||
13 | Drabik Sławomir | Polska | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 6 | 10 | 67,18 | |||||||||||||||||
14 | Pedersen Nicki | Dania | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 13 | 5 | 1 | 67,29 | ||||||||||||||||
15 | Szombierski Rafał | Polska | 1 | 1 | 1 | su/w | 2 | 5 | 12 | 67,50 | |||||||||||||||||
16 | Pyszny Sławomir | Polska | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 16 | 67,12 | ||||||||||||||||
R1 | Kowalczyk Mateusz | Polska | 1 | 2 | 3 | 14 | 67,21 | ||||||||||||||||||||
R2 | Bubel Marcin | Polska | - | 1 | - | 67,03 | |||||||||||||||||||||
R3 | Picha Łukasz | Polska | - | 0 | - | 68,51 | |||||||||||||||||||||
sędzia: Marek Wojaczek |
'68,50 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
''67,60 |