Przed zawodami rozegrano turniej eliminacyjny z którego dwóch najlepszych
zawodników uzupełniło podstawowy skład:
1. Pytal, Dąbrowski, Stróżyk (u/-), E. Pulczyński (w/u)
2. Jankowski, Klecha, Szewczykowski, Kozłowski
3. Jankowski, Pytel, Klecha, Dąbrowski
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Szczepaniak Michał | Częstochowa | d2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 9 | 7 | 68,26 | |||||||||||||||||
2 | Mroczka Artur | Grudziądz | 1 | 3 | 1 | 2 | u/1 | 8 | 10 | 68,42 | |||||||||||||||||
3 | Jabłoński Krzysztof | Gniezno | 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 9 | 5 | 68,97 | |||||||||||||||||
4 | Saifutdinow Emil | Bydgoszcz | 3 | 3 | 3 | - | - | 9 | 4 | 68,74 | |||||||||||||||||
5 | Szczepaniak Mateusz | Poznań | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 12 | 68,93 | |||||||||||||||||
6 | Dobrucki Rafał | Zielona Góra | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 12 | 3 | 1 | 69,24 | ||||||||||||||||
7 | Kudriaszow Andriej | Rosja | 0 | 1 | u/w | 1 | su/w | 2 | 15 | 68,97 | |||||||||||||||||
8 | Skórnicki Adam | Gdańsk | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 8 | 9 | 68,47 | |||||||||||||||||
9 | Miśkowiak Robert | Ostrów | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 12 | 2 | 2 | 68,97 | ||||||||||||||||
10 | Jankowski Łukasz | Poznań | 1 | d4 | 2 | 0 | - | 3 | 14 | 69,26 | |||||||||||||||||
11 | Piaszczyński Maciej | Łódź | 0 | d | - | - | - | 0 | 18 | 68,61 | |||||||||||||||||
12 | Kościuch Norbert | Poznań | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 6 | 11 | 68,91 | |||||||||||||||||
13 | Kościecha Robert | Toruń | 3 | 2 | u/w | 1 | 3 | 9 | 6 | 68,86 | |||||||||||||||||
14 | Stachyra Dawid | Rzeszów | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 11 | 3 | 69,46 | |||||||||||||||||
15 | Miesiąc Paweł | Rzeszów | 0 | 2 | 2 | 3 | 2 | 9 | 8 | 69,11 | |||||||||||||||||
16 | Pytel Daniel | Poznań | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 13 | 69,45 | |||||||||||||||||
R1 | Klecha Krystian | Poznań | 0 | 0 | 1 | 1 | 16 | 69,42 | |||||||||||||||||||
R2 | Dąbrowski Rafał | Poznań | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 69,85 | |||||||||||||||||||
sędzia: Ryszard Bryła |
69,18 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
70,29 69,34 |