Puchar Gdańska
31
sierpnia 2008 - Gdańsk - przełożony 2008-09-14
Nr Start |
NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA |
B I E G I |
PKT IND |
BON |
C Z A S |
||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | |||||
klub |
Goście |
4 | 8 | 11 | 15 | 18 | 20 | 25 | 28 | 31 | 35 | 38 | 40 | 43 | 48 | 51 | |||
1 | Hancock Greg | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 11 | 68,22 | |||||||||||
2 | Gustafsson Simon | 1 | 0 | 0 | - | 1 | 67,15 | ||||||||||||
3 | Kościecha Robert | 3 | 0 | 3 | 3 | 2' | 11 | 1 | 66,78 | ||||||||||
4 | Cieślewicz Dawid | 0 | 2 | 0 | 0 | - | 3 | 5 | 66,10 | ||||||||||
5 | Pedersen Nicki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 65,65 | |||||||||||
6 | Jabłoński Mirosław | 3 | - | 2' | 1 | 0 | 6 | 1 | 66,28 | ||||||||||
7R | Szymko Cyprian | 1 | 1 | 65,34 | |||||||||||||||
8R | Kobrin Andriej | 1 | 0 | 1 | 65,50 | ||||||||||||||
klub |
Gospodarze |
2 | 4 | 7 | 9 | 12 | 16 | 17 | 20 | 23 | 25 | 29 | 33 | 36 | 37 | 40 | 65,63 | ||
9 | Chrzanowski Tomasz | 2 | d | 2 | J|2 | - | 1' | 7 | 2 | 64,94 | |||||||||
10 | Forsberg Billy | 0 | 1 | 1' | - | 2 | 1 | 5 | 1 | 66,53 | |||||||||
11 | Jabłoński Krzysztof | 1' | 1' | 0 | 3 | 2 | 7 | 2 | 66,00 | ||||||||||
12 | Gafurow Renat | 2 | 2 | 2 | 1 | - | 7 | 65,47 | |||||||||||
13 | Pedersen Bajarne | 2 | 3 | 2 | - | 1 | 8 | 1 | 65,91 | ||||||||||
14 | Sperz Damian | 2 | - | 1' | 1 | 2 | - | 6 | 1 | 65,41 | |||||||||
15R | Szymko Marcel | d | d4 | 0 | 0 | ||||||||||||||
16R | Popławski Krzysztof | 0 | |||||||||||||||||
Sędzia |
Piotr Nowak |
||||||||||||||||||
T - Taśma
DS - Def Start
P - Powtórka Biegu
SU - Spowodował U
d - Defekt
w
- Wykluczenie
SS - Świeca Start
U - Upadek
( ' ) - pkt bonusowy F - Falstart cz - limit czasu 2 min K - Kontuzja RZ - Rezerwa Zwykła RT - Rezerwa Taktyczna ZZ - Zastępstwo Zawodnika J - Joker (pkt x 2) |
|||||||||||||||||||
Goście Kask Ż / B Nr: 1-7 |
B A |
A B |
B A |
A B |
B A |
A B |
B A |
D C |
C D |
C D |
D C |
C D |
B A |
A B |
B A |
1 Wariant Toru 2 Wariant Toru |
|||
D C |
C D |
D C |
C D |
D C |
C D |
D C |
B A |
A B |
A B |
B A |
A B |
D C |
C D |
D C |
1 Wariant Toru 2 Wariant Toru |
||||
Gospodarze Kask C / N Nr: 9-15 |
C D |
B A |
A B |
D C |
C D |
D C |
A B |
A B |
D C |
B A |
C D |
D C |
C D |
B A |
A B |
1 Wariant Toru 2 Wariant Toru |
|||
A B |
D C |
C D |
B A |
A B |
B A |
C D |
C D |
B A |
D C |
A B |
B A |
A B |
D C |
C D |
1 Wariant Toru 2 Wariant Toru |
Bieg o puchar Prezydenta Gdańska:
(65,18) Pedersen N.,
Gafurow,
Hancock,
Pedersen B
Biegi pokazowe juniorów:
(68,12) Kobrin,
Szymko C.,
Szymko M.,
Popławski
(67,98) Kobrin,
Szymko M.,
Popławski,
Szymko C-d4