turniej indywidualny
mistrz świata Jerzy Szczakiel zaprasza
18
października 2003 -
Opole
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Dudek Sławomir | Opole | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 7 | 0 | 4 | 62,20 | ||||||||||||||||
2 | Dym Piotr | Rawicz | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | 8 | 62,20 | |||||||||||||||||
3 | OSumek Rafał | Opole | d4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 14 | 62,00 | |||||||||||||||||
4 | Kuciapa Maciej | Rzeszów | 2 | 3 | 1 | 3 | 0 | 9 | 6 | 62,60 | |||||||||||||||||
5 | Drabik Sławomir | Wrocław | 3 | d4 | 2 | 2 | 3 | 10 | 1 | 5 | 63,30 | ||||||||||||||||
6 | Dados Robert | Wrocław | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 5 | 13 | 63,20 | |||||||||||||||||
7 | Staszewski Mariusz | Rybnik | 2 | d3 | 2 | 3 | ds | 7 | 12 | 62,10 | |||||||||||||||||
8 | Mróz Marek | Rawicz | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 15 | 63,20 | |||||||||||||||||
9 | Pietrzyk Artur | Częstochowa | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | 8 | 10 | 62,80 | |||||||||||||||||
10 | Puszakowski Mariusz | Grudziądz | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 8 | 9 | 63,30 | |||||||||||||||||
11 | Ułamek Sebastian | Częstochowa | 3 | 3 | 2 | d4 | 2 | 10 | 3 | 3 | 1 | 63,80 | |||||||||||||||
12 | Stojanowski Mariusz | Ostrów | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 8 | 11 | 63,00 | |||||||||||||||||
13 | Walasek Grzegorz | Częstochowa | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 12 | 2 | 2 | 63,30 | ||||||||||||||||
14 | Bajerski Tomasz | Toruń | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 9 | 7 | 63,30 | |||||||||||||||||
15 | Pawliczek Adam | Rybnik | 2 | 2 | 3 | 0 | 3 | 10 | 2 | 1 | 3 | 62,80 | |||||||||||||||
16 | Ślączka Janusz | Krosno | u|w | - | - | - | - | 0 | 17 | 63,30 | |||||||||||||||||
R1 | Czechowicz Adam | Opole | 1 | t | 0 | cz | 1 | 16 | 63,80 | ||||||||||||||||||
R2 | - | - | - | - | 64,30 | ||||||||||||||||||||||
sędzia: Wojciech Grodzki |
63,90 | ||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
63,60 63,10 63,20 |
Miniturniej "Następcy Jerzego Szczakiela":
(64:50) Sekula, Blaut, Schmidt
(65:00) Blaut, Schmidt, Sekula
(66:90) Blaut, Schmidt, Sekula
(67:10) Schmidt, Blaut, Sekula
Kolejność miniturnieju:
1. Grzegorz Blaut 10 (2,3,3,2)
2. Tomasz Schmidt 8 (1,2,2,3)
3. Marcin Sekula 6 (3,1,1,1)