turniej drużynowy
03
października 1999 -
Leszno
Nr Start |
Nazwisko i Imię Zawodnika |
B I E G I |
do dat ko we |
C Z A S |
||||||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | PKT | ||||
Klub | Leszno | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 7 | 7 | 10 | 13 | 13 | 18 | 18 | 22 | 22 | 27 | 27 | 29 | 29 | 32 | 32 | 35 | 35 | 36 | 36 | M-ce | ||
1 | Jankowski Łukasz | 0 | u | - | - | 0 | 0 | 36 | - | |||||||||||||||||||
2 | Jankowski Roman | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | - | ||||||||||||||||||||
3 | Baliński Damian | d | 3 | 2 | 3 | 2 | u | - | ||||||||||||||||||||
4 | Korolew Andrzej | 1 | d | - | - | - | 1 | - | ||||||||||||||||||||
5R | Skórnicki Adam | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | - | |||||||||||||||||||||
Klub | Toruń | - | 5 | 5 | 8 | 8 | 12 | 17 | 17 | 20 | 20 | 20 | 25 | 27 | 27 | 27 | 30 | 30 | 33 | 36 | 36 | 36 | 39 | 39 | 42 | - | ||
6 | Kościecha Robert | 2 | 2 | 0 | u | - | - | 42 | - | |||||||||||||||||||
7 | Kowalik Mirosław | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 | - | |||||||||||||||||||
8 | Jaguś Wiesław | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | - | |||||||||||||||||||
9 | Walczak Waldemar | 1 | 1 | 2 | u | - | - | - | ||||||||||||||||||||
10R | brak zawodnika | - | ||||||||||||||||||||||||||
Klub | Gniezno | - | 1 | 2 | 2 | 5 | 5 | 5 | 8 | 8 | 9 | 9 | 10 | 10 | 11 | 12 | 12 | 12 | 15 | 15 | 17 | 20 | 20 | 20 | 22 | - | ||
11 | Związko Łukasz | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 22 | - | ||||||||||||||||||
12 | Cieślewicz Dawid | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | - | |||||||||||||||||||
13 | Fajfer Tomasz | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||
14 | Linette Łukasz | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | - | ||||||||||||||||||||
15R | brak zawodnika | - | ||||||||||||||||||||||||||
Klub | Grudziądz | 5 | 5 | 10 | 10 | 10 | 12 | 13 | 13 | 13 | 18 | 19 | 19 | 19 | 24 | 24 | 27 | 31 | 31 | 31 | 34 | 34 | 37 | 42 | 42 | - | ||
16 | Staszek Paweł | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 42 | - | |||||||||||||||||||
17 | Dados Robert | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | - | |||||||||||||||||||
18 | Rempała Jacek | 3 | u | 1 | 1 | d | 3 | - | ||||||||||||||||||||
19 | Knapp Grzegorz | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | - | |||||||||||||||||||
20R | brak zawodnika | - | ||||||||||||||||||||||||||
Sędzia |
- |
|||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |