Klasyfikacja końcowa
1.Włókniarz-Malma Częstochowa 26
Sebastian Ułamek 2 2 3 3 3 3 16
Sławomir Drabik 3 0 2 2 1 2 10
Mariusz Staszewski ns
2.Atlas Wrocław 22
Adam Łabędzki u 0
Dariusz Śledź 2 3 3 3 1 wu 12
Piotr Baron - 2 2 2 3 1 10
3.Van Pur Rzeszów 19
Piotr Świst 3 2 1 3 2 3 14
Piotr Winiarz 0 3 0 0 0 2 5
Andrzej Rybka ns
4.Apator-DGG Toruń 19
Jacek Krzyżaniak 3 2 d 3 0 1 9
Mirosław Kowalik 2 3 1 1 - - 7
Robert Kościecha - - - - 2 1 3
5.Unia Leszno 13
Adam Skórnicki 1 3 2 2 8
Damian Baliński 0 1 3 1 5
Roman Jankowski ns
6.Pergo Gorzów 10
Krzysztof Cegielski 2 1 3 2 8
Tomasz Bajerski 1 0 1 d 2
Waldemar Walczak ns
7.ZKŻ Polmos Zielona Góra
8
Grzegorz Walasek 1 0 0 0 1
Andrzej Huszcza 3 1 2 1 7
Maciej Bornecki ns
8.RKM Rybnik
4
Piotr Padowski 0 - 0 - 0
Eugeniusz Tudzież 1 1 1 1 4
Eugeniusz Sosna - 0 - 0 0 |
eliminacje - bieg po biegu:
1. Świst, Cegielski, Bajerski,
Winiarz 3-3 Rzeszów-Gorzów
2. Krzyżaniak, Kowalik, Skórnicki, Baliński 5-1 Toruń-Leszno
3. Huszcza, Śledź, Walasek, Łabędzki 4-2
Zielona Góra-Wrocław
4. Drabik, Ułamek, Tudzież, Padowski 5-1
Częstochowa-Rybnik
5. Winiarz, Świst, Huszcza, Walasek 5-1
Rzeszów-Zielona Góra
6. Skórnicki, Ułamek, Baliński, Drabik 4-2
Leszno-Częstochowa
7. Śledź, Baron, Cegielski, Bajerski 5-1
Wrocław-Gorzów
8. Kowalik, Krzyżaniak, Tudzież, Sosna(d) 5-1 Toruń-Rybnik
9. Śledź, Baron, Świst, Winiarz
5-1 Wrocław-Rzeszów
10. Baliński, Skórnicki, Tudzież, Padowski 5-1 Leszno-Rybnik
11. Cegielski, Huszcza, Bajerski, Walasek 4-2 Gorzów
-Zielona Góra
12. Ułamek, Drabik, Kowalik, Krzyżaniak(d) 5-1 Częstochowa-Toruń
Kolejność po wyścigach
eliminacyjnych:
GRUPA A GRUPA B
1. Wrocław 12 1.
Częstochowa 12
2. Rzeszów 9 2.
Toruń 11
3. Gorzów 8 3.
Leszno 10
4. Zielona Góra 7 4.
Rybnik 3 |
Ćwierćfinał:
13. Śledź, Baron, Tudzież, Sosna
5-1 Wrocław-Rybnik
14. Ułamek, Drabik, Huszcza, Walasek
5-1 Częstochowa-Zielona Góra
15. Świst, Skórnicki, Baliński, Winiarz
3-3 Rzeszów-Leszno
16. Krzyżaniak, Cegielski, Kowalik, Bajerski(d) 4-2 Toruń-Gorzów
Półfinał:
17. Baron, Świst, Śledź, Winiarz
4-2 Wrocław-Rzeszów
18. Ułamek, Kościecha, Drabik, Krzyżaniak
4-2 Częstochowa-Toruń
Finał B:
19. Świst, Winiarz, Krzyżaniak, Kościecha
5-1 Rzeszów-Toruń
Finał A:
20. Ułamek, Drabik, Baron, Śledź
5-1 Częstochowa-Wrocław"4. Memoriał Ryszarda Nieścieruka"
Ułamek, Świst, Baron, Drabik(d)
|