cykl turniejów "camel cup" 1995
Nr Start | Zawodnik | Kraj | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Knudsen Tommy | Dania | 3 | 2 | 3 | 0 | 3 | 11 | 2 | 66,92 | |||||||||||||||||
2 | Gollob Jacek | Polska | 0 | 1 | u | 1 | 2 | 4 | 14 | 66,53 | |||||||||||||||||
3 | Loram Mark | Anglia | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 9 | 6 | 67,17 | |||||||||||||||||
4 | Gollob Tomasz | Polska | 2 | d | 2 | 3 | 3 | 10 | 4 | 67,48 | |||||||||||||||||
5 | Nielsen Hans | Dania | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 | 12 | 1 | 66,93 | |||||||||||||||||
6 | Adams Leigh | Australia | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 12 | 68,77 | |||||||||||||||||
7 | Stenka Dariusz | Polska | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 7 | 9 | 67,74 | |||||||||||||||||
8 | Norris David | Anglia | 0 | 3 | u/w | - | - | 3 | 15 | 69,61 | |||||||||||||||||
9 | Krzyżaniak Jacek | Polska | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | 11 | 67,63 | |||||||||||||||||
10 | Olszewski Jarosław | Polska | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 7 | 10 | 68,57 | |||||||||||||||||
11 | Rickardsson Tony | Szwecja | 3 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | 3 | 69,04 | |||||||||||||||||
12 | Gustafsson Henka | Szwecja | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | 69,01 | |||||||||||||||||
13 | Louis Chris | Anglia | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 13 | 69,22 | |||||||||||||||||
14 | Ermolenko Sam | USA | 2 | u/w | 3 | 3 | 2 | 10 | 5 | 69,09 | |||||||||||||||||
15 | Rempała Jacek | Polska | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 9 | 8 | 68,16 | |||||||||||||||||
16 | Cox Marvyn | Anglia lic. Niemcy | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 16 | 69,34 | |||||||||||||||||
R1 | Kalinowski Jacek | Polska | 0 | 0 | nklas | 69,95 | |||||||||||||||||||||
R2 | Żebrowski Dominik | Polska | - | - | 69,17 | ||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Andrzej Kulesza |
69,69 | |||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
68,02 |
Nr Start | Zawodnik | Kraj | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Rickardsson Tony | Szwecja | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 15 | 1 | 64,37 | |||||||||||||||||
2 | Śledź Dariusz | Polska | 1 | 3 | 1 | u | cz | 5 | 10 | 64,06 | |||||||||||||||||
3 | Lemon Mark | Australia | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 14 | 63,75 | |||||||||||||||||
4 | Nielsen Hans | Dania | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | 2 | 64,84 | |||||||||||||||||
5 | Gollob Tomasz | Polska | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 | 12 | 4 | 63,41 | |||||||||||||||||
6 | Kasper Antonin | Czechy | 1 | 1 | 0 | 0 | d | 2 | 16 | 63,81 | |||||||||||||||||
7 | Krzyżaniak Jacek | Polska | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 10 | 5 | 63,35 | |||||||||||||||||
8 | Knudsen Tommy | Dania | 0 | 2 | 3 | 2 | 2 | 9 | 6 | 64,56 | |||||||||||||||||
9 | Cox Marvyn | Anglia
lic Niemcy |
1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | 11 | 63,66 | |||||||||||||||||
10 | Olszewski Jarosław | Polska | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 | 9 | 64,10 | |||||||||||||||||
11 | Loram Mark | Anglia | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 13 | 3 | 65,19 | |||||||||||||||||
12 | Staechmann Jan | Dania | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 12 | 64,40 | |||||||||||||||||
13 | Rempała Jacek | Polska | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 13 | 64,69 | |||||||||||||||||
14 | Gustafsson Henka | Szwecja | 2 | 0 | - | - | - | 2 | 15 | 64,05 | |||||||||||||||||
15 | Gollob Jacek | Polska | 3 | 2 | 2 | 2 | t | 9 | 7 | 64,60 | |||||||||||||||||
16 | Adams Leigh | Australia | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | 65,06 | |||||||||||||||||
R1 | Woodfield B | Australia | 0 | 0 | 0 | 0 | nklas | 64,91 | |||||||||||||||||||
R2 | Shields Adam | Australia | 0 | 0 | 0 | nklas | 65,25 | ||||||||||||||||||||
Sędzia |
Roman Cheładze |
65,47 | |||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
64,46 |
Nr Start | Zawodnik | Kraj | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Ermolenko Sam | USA | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 13 | 3 | 69,97 | |||||||||||||||||
2 | Gollob Tomasz | Polska | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 14 | 2 | 65,65 | |||||||||||||||||
3 | Gustafsson Henka | Szwecja | - | - | - | - | - | - | - | 68,87 | |||||||||||||||||
4 | Rempała Jacek | Polska | 0 | 0 | 1 | 0 | d | 1 | 15 | 69,51 | |||||||||||||||||
5 | Rickardsson Tony | Szwecja | 3 | 2 | d | 3 | 3 | 11 | 4 | 70,09 | |||||||||||||||||
6 | Cox Marvyn | Anglia
lic Niemcy |
2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 10 | 6 | 69,81 | |||||||||||||||||
7 | Krzyżaniak Jacek | Polska | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 7 | 9 | 60,92 | |||||||||||||||||
8 | Kasper Antonin | Czechy | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 8 | 7 | 69,94 | |||||||||||||||||
9 | Gollob Jacek | Polska | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 14 | 71,17 | |||||||||||||||||
10 | Olszewski Jarosław | Polska | 1 | 0 | 2 | d | d | 3 | 13 | 71,40 | |||||||||||||||||
11 | Nielsen Hans | Dania | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 11 | 5 | 71,04 | |||||||||||||||||
12 | Nagy Robert | Węgry | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 12 | 70,87 | |||||||||||||||||
13 | Larsen Josh | USA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 70,15 | |||||||||||||||||
14 | Knudsen Tommy | Dania | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 14 | 1 | 70,52 | |||||||||||||||||
15 | Śledź Dariusz | Polska | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8 | 8 | 70,71 | |||||||||||||||||
16 | Loram Mark | Anglia | 2 | 2 | u | 2 | d | 6 | 10 | 71,25 | |||||||||||||||||
R1 | Cierniak Mirosław | Polska | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | 71,35 | |||||||||||||||||
R2 | Rempała Grzegorz | Polska | - | - | 71,84 | ||||||||||||||||||||||
Sędzia |
??? |
71,60 | |||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
70,01 |
Nr Start | Zawodnik | Kraj | B I E G I |
P K T |
M C E |
C Z A S |
|||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ||||||
1 | Nielsen Hans | Dania | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 9 |
3 | 6 | 68,40 | ||||||||||||||||
2 | Gollob Jacek | Polska | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 16 | 68,50 | |||||||||||||||||
3 | Adams Leigh | Australia | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | 12 | 67,20 | |||||||||||||||||
4 | Gollob Tomasz | Polska | 2 | d | 3 | 3 | 3 | 11 | 2 | 68,20 | |||||||||||||||||
5 | Ermolenko Sam | USA | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 10 | 4 | 68,00 | |||||||||||||||||
6 | Kasper Antonin | Czechy | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 6 | 10 | 67,20 | |||||||||||||||||
7 | Rempała Jacek | Polska | 2 | 2 | 0 | t | 1 | 5 | 11 | 68,00 | |||||||||||||||||
8 | Staechmann Jan | Dania | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | 68,80 | |||||||||||||||||
9 | Loram Mark | Anglia | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | 11 | 3 | 67,70 | |||||||||||||||||
10 | Olszewski Jarosław | Polska | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 13 | 69,00 | |||||||||||||||||
11 | Rickardsson Tony | Szwecja | 3 | 3 | d | 3 | d | 9 | 2 | 5 | 67,40 | ||||||||||||||||
12 | Louis Chris | Anglia | 0 | 3 | d | 2 | 3 | 8 | 9 | 68,80 | |||||||||||||||||
13 | Krzyżaniak Jacek | Polska | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 14 | 67,20 | |||||||||||||||||
14 | Knudsen Tommy | Dania | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 14 | 1 | 68,70 | |||||||||||||||||
15 | Śledź Dariusz | Polska | 0 | d | 2 | 1 | 0 | 3 | 15 | 68,00 | |||||||||||||||||
16 | Karger Brian | Dania | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | 7 | 67,80 | |||||||||||||||||
R1 | Protasiewicz Piotr | Polska | 1 | 1 | 17 | 68,20 | |||||||||||||||||||||
R2 | Baron Piotr | Polska | - | - | 68,40 | ||||||||||||||||||||||
Sędzia |
Włodzimierz Kowalski |
68,90 | |||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor B |
Tor C |
Tor D |
68,00 |
Klasyfikacja końcowa camel cup 1995 | |||||||
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Gdańsk | Bydgoszcz | Tarnów | Wrocław | Razem |
1 | Knudsen Tommy | Dania | 11 | 9 | 14 | 14 | 48 |
2 | Gollob Tomasz | Polska | 10 | 12 | 14 | 11 | 47 |
3 | Nielsen Hans | Dania | 12 | 14 | 11 | 9 | 46+3 |
4 | Rickardsson Tony | Szwecja | 11 | 15 | 11 | 9 | 46+2 |
5 | Loram Mark | Anglia | 9 | 13 | 6 | 11 | 39 |
6 | Ermolenko Sam - Staechmann Jan | USA - Dania | 10 | 4 | 13 | 10 | 37 |
7 | Krzyżaniak Jacek | Polska | 6 | 10 | 7 | 3 | 26 |
8 | Olszewski Jarosław | Polska | 7 | 6 | 3 | 4 | 20 |
9 | Rempała Jacek | Polska | 9 | 4 | 1 | 5 | 19 |
10 | Gollob Jacek | Polska | 4 | 9 | 3 | 3 | 19 |
11 | Cox Marvyn | Anglia lic Niemcy | 3 | 5 | 10 | - | 18 |
12 | Adams Leigh | Australia | 5 | 7 | - | 8 | 17 |
13 | Kasper Antonin | Czechy | - | 2 | 8 | 6 | 16 |
14 | Śledź Dariusz | Polska | - | 5 | 8 | 3 | 16 |
15 | Louis Chris | Anglia | 4 | - | - | 8 | 12 |
16 | Gustafsson Henka | Szwecja | 9 | 2 | - | - | 11 |
17 | Stanka Dariusz | Polska | 7 | - | - | - | 7 |
18 | Cierniak Mirosław (R) | Polska | - | - | 6 | - | 6 |
19 | Nagy Robert | Węgry | - | - | 5 | - | 5 |
20 | Norris David | Anglia | 3 | - | - | - | 3 |
21 | Lemon Mark | Australia | - | 3 | - | - | 3 |
22 | Protasiewicz Piotr (R) | Polska | - | - | - | 1 | 1 |
23 | Kalinowski Jacek (R) | Polska | 0 | - | - | - | 0 |
24 | Larsen Josh | USA | - | - | 0 | - | 0 |
25 | Woodfield B (R) | Australia | - | 0 | - | - | 0 |
26 | Shields Adam (R) | Australia | - | 0 | - | - | 0 |
27 | Żebrowski Dominik (R) | Polska | ns | - | - | - | ns |
28 | Rempała Grzegorz (R) | Polska | - | - | ns | - | ns |
29 | Baron Piotr (R) | Polska | - | - | - | ns | ns |