turniej indywidualny
o puchar 700-lecia miasta Grudziądza
16
czerwca 1991 -
Grudziądz
Lp. |
Imię i nazwisko zawodnika |
Klub | B I E G I |
P K T |
M C E |
czas 71,34 |
|||||||||||||||||||||||
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | ||||||
1 | Baron Piotr | Grudziądz | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8 | 9 | d2 | 72,09 | ||||||||||||||||||
2 | Korolew Andriej | Łotwa | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 12 | 3 | 1 | d1 | 71,16 | |||||||||||||||||
3 | Cisoń Waldemar | Bydgoszcz | 3 | 1 | 1 | 3 | 3 | 11 | 4 | 72,13 | |||||||||||||||||||
4 | Aliejew B | Ukraina | t | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 13 | 71,28 | |||||||||||||||||||
5 | Pruss Robert | Grudziądz | u | d4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 15 | 73,59 | |||||||||||||||||||
6 | Derdziński Sławomir | Toruń | 2 | 2 | 0 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | t | 73,32 | |||||||||||||||||
7 | Woronkow Władimir | Łotwa | w | 3 | 3 | 3 | 3 | 12 | 1 | 3 | 3 | 71,94 | |||||||||||||||||
8 | Sokołow Wiktor | Ostrów | 3 | 0 | 3 | t | 3 | 9 | 6 | 3 | 71,82 | ||||||||||||||||||
9 | Kalinowski Jacek | Gdańsk | u | w | 2 | 2 | 1 | 5 | 11 | 72,69 | |||||||||||||||||||
10 | Bałtrukowicz J | Grudziądz | 1 | 0 | d3 | 0 | 2 | 3 | 12 | 71,79 | |||||||||||||||||||
11 | Strzelecki Mariusz | Grudziądz | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 | 12 | 2 | 2 | 2 | 72,62 | |||||||||||||||||
12 | Kempiński Robert | Grudziądz | 2 | 2 | 2 | 1 | t | 7 | 10 | 3 | 73,68 | ||||||||||||||||||
13 | Berliński Mirosław | Gdańsk | 3 | 3 | 2 | 1 | d3 | 9 | 8 | 1 | 71,56 | ||||||||||||||||||
14 | Butko O | Łotwa | 1 | 1 | 0 | w | 1 | 3 | 14 | 71,54 | |||||||||||||||||||
15 | Świątkiewicz Tomasz | Toruń | u | - | - | - | - | 0 | 16 | 71,62 | |||||||||||||||||||
16 | Gollob Jacek | Bydgoszcz | 2 | 3 | 3 | 2 | d2 | 10 | 5 | 71,91 | |||||||||||||||||||
R1 | Żurawski Wojciech | Grudziądz | 0 | 1 | 0 | t | 1 | 2 | - | 72,51 | |||||||||||||||||||
R2 | Wiśniewski Grzegorz | Grudziądz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | w | 71,93 | ||||||||||||||||||
sędzia: Ryszard Głód |
72,37 | ||||||||||||||||||||||||||||
T - Taśma
K - Kontuzja
DS - Def Start
D - Defekt
U - Upadek
W - Wykluczenie
SU-Spowodował U
SS - Świeca Start
P - Powtórka Biegu CZ - Przekroczenie Czasu 2 F - Falstart (nierówny start) 2x ; dwa koła poza wew. linią toru "-" - zawodnik nie wystartował w biegu |
Tor A |
Tor D |
Tor B |
Tor C |
73,10 72,35 73,04 72,84 |